GROHE DUŠIGA WC-POTID

Mis on dušiga WC-pott?

Dušiga WC-potis on ühendatud tualeti ja bidee eelised. Sellel on pihustivars, millest tuleb pärast tualeti kasutamist leebe puhastav veejuga.

Väike dušš, mis teeb ära suure töö

Kõikjal maailmas on kogumas aina rohkem poolehoidjaid veega pesemine pärast tualeti kasutamist. See ei ole sugugi üllatav, sest vesi on pesemiseks kõige leebem vahend. Samuti on see meeldivam, hügieenilisem ja kasulikum kui muud võimalused. Vaadake ja proovige ise järele, kuidas väike dušivars võib muuta kõik võrreldamatult paremaks.

Milline GROHE dušiga WC-pott sobib teile kõige paremini?

GROHE SENSIA ARENA

GROHE Sensia Arena WC-pott pakub 21. sajandi vannitoas täiesti uuel tasemel intiimset hoolitsust paistes silma hulga nutikate funktsioonidega. Anduriga kaas avaneb ja sulgub automaatselt ning mahe öine valgustus aitab pimedas vannitoas teed leida. Lõhnaeemaldus teeb tavalisest vannitoast hügieenilise lõõgastuskoha. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et pakkuda igas etapis täiesti uuel tasemel puhtust. Hügieenilised erikatted ja võimas loputus hoiavad tualeti puhta. Seejuures annavad isepuhastuvad antibakteriaalsed pihustusvarred teile pihustusfunktsiooni kasutamisel täieliku meelerahu. Tutvuge WC-potiga Sensia Arena ning nautige veelgi suuremat heaolu ja mugavust.

Avastage GROHE Sensia Arena

GROHE MANUAALNE BIDEEISTE

GROHE manuaalne bideeiste muudab lihtsa WC-poti mugavaks ja hügieeniliseks kohaks, kus intiimne hoolitsus ja puhastamine on väga loomulikud tegevused. WC-poti keraamilise osa külge kinnitatud prill-laud ei nõua elektritoidet – seda saab kasutada küljel paikneva hoovaga, mille paneb tööle veesurve, nii et saate ise reguleerida leebet, kuid tõhusat pesu. Ei mingit segadust, pritsimist ega pinget. Vastupidavast Duroplastist prill-laud on elegantne lisandus vannituppa. Teil tarvitseb vaid istuda ning GROHE manuaalne bideeiste hoolitseb täieliku puhtuse ja mugavuse eest.

Avastage GROHE Manual Bidet Seat