GROHE sanitaarkeraamika

TÄIUSLIKUS KOOSKÕLAS VORM JA FUNKTSIOON

GROHES on alati olnud tähtsal kohal disainiuuendused ja kvaliteet ning see kajastub ka kõigis vannitoa sisustuselementides, mis kuuluvad GROHE sanitaarkeraamika uutesse kollektsioonidesse. Tänu GROHE pikale ajaloole inseneritehnikas ja meie emaettevõtte LIXILI teadmistepagasile sanitaartehnika valdkonnas iseloomustavad GROHE sanitaarkeraamikat esmaklassiline elegantsus ning tipptasemel omadused ja vastupidavus – tervikliku ja läbimõeldud üldmuljega vannitoa kujundamine on nüüd lihtsamast lihtsam. Pakume laias valikus vannitoakeraamikat alates eri suurusega valamutest kuni bideede ja WC-pottideni, mis on kõik valmistatud parimatest materjalidest ja kannavad GROHE kvaliteedipitserit.

Täiuslikus kooskõlas vannituba

Kaunid valamud

Tutvuge sanitaarkeraamika kollektsioonide Essence ja Euro uute vannitoavalamutega. Mõlemas kollektsioonis pakutakse mitmekülgset valikut erineva suuruse ja hinnaga valamuid, mis on mõeldud seinale kinnitamiseks ja sobivad suurepäraselt täiendama moodsa ilmega valamukappe, et meelepärase kujunduslahenduse valimine oleks lihtne.

Discover Essence

Täiuslikus kooskõlas vorm ja funktsioon

Meie eesmärk on täiuslikkus igas pisiasjas. Just seepärast pakume suurepäraselt kokkusobivaid komplekte.

GROHE Perfect Match

Tipptasemel tehnoloogialahendused

Te ei pruugi seda esmapilgul näha, kuid meie sanitaarkeraamika on varustatud kõige nüüdisaegsema tehnoloogiaga.

Tutvuge lähemalt GROHE tehnoloogialahendustega

GROHE Technologies

GROHE kollektsioonid

Olenemata elustiilist ja maitse-eelistustest leiate GROHE kolmest uuest sanitaarkeraamika sarjast kindlasti meelepärase kombinatsiooni. Igal kollektsioonil on oma nägu ja tänu neile kulgeb tervikliku üldmuljega vannitoa kujundamine mängleva kergusega.

Cube

Julge ja stiilne

Discover Cube

Essence

Ilu ehedaim väljendus

Discover Essence

Euro

Universaalne ja praktiline

Discover Euro

Bau

Mitmekülgne ja moodne

Discover Bau