<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

EURO CERAMIC

Universaalne ja praktiline

Kujundage GROHE kollektsiooni Euro Ceramic abiga vannituba, mis vastab täielikult teie maitse-eelistustele ja vajadustele. Euro Ceramicu sanitaarkeraamika valik paistab silma eripäraste vormide ja mitme suurusvariandiga, et praktilise ja mugava vannitoa kujundamine oleks lihtsamast lihtsam. Euro Ceramicu sarja tooted on valmistatud parimatest materjalidest ja teie eluviisi silmas pidades ning nende seast leiate kõik vajaliku, et kujundada mõnus ja praktiline vannituba, mis on meelt mööda kõigile pereliikmetele. Lisaks on Euro Ceramicu stiilse välimusega tooted mõistliku ja taskukohase hinnaga.

Leidke lähim müügisalong

Euro Ceramicu erijooned

Terviklikud kombinatsioonid

Kollektsioon Euro Ceramic sobib hästi kokku meie nelja kraani- ja segistisarjaga, milleks on Eurosmart, Eurosmart Cosmopolitan, Eurostyle ja Eurostyle Cosmopolitan. Võite kindel olla, et kõik kraanid sobivad kui valatult teie sanitaarkeraamikaga ja on parima kvaliteediga. Saate valida isegi loputusplaadid ja lisatarvikud sarjadest, mis on mõeldud kombineerimiseks kollektsiooniga Euro Ceramic. Lihtne ja probleemideta disainilahendus.

Leidke suurepäraselt kokkusobiv komplekt

Suuruste ja mudelite valik

GROHE kollektsioonist Euro Ceramic leiate valamud, WC-potid ja bideed, mis teevad vannitoa sisustamise lihtsaks. Valikus on nii kompaktsed valamud tualettruumide jaoks kui ka suuremad mudelid, mis sobivad avaratesse vannitubadesse. Sarja kuuluvad tavalised WC-potid ja ruumisäästlikud seinakinnitusega variandid. Kogu selle kollektsiooni sanitaarkeraamika sobib laitmatult kokku nii omavahel kui ka meie nelja kraani- ja segistisarjaga. Euro Ceramicuga ei ole teie unistuste vannitoa kujundamisel jäetud midagi juhuse hooleks.

Uuenduslikud ja praktilised funktsioonid

Tänu GROHE tunnusmärgiks olevatele tehnika- ja disainiuuendustele on Euro Ceramic praktiline valik, millest tunnevad rõõmu kõik pereliikmed. Hügieeni parandavad lisavõimalused, nagu PureGuardi kattekiht, teevad kogu sanitaarkeraamika puhastamise lihtsaks ning ennetavad mustuse ja bakterite kogunemist. Samuti tagavad siseservata WC-potid ja tõhus loputus Triple Vortex täieliku meelerahu. Pehmelt sulguv kaas säästab sõrmi ja kiirelt eemaldatav prill-laud lihtsustab puhastamist.

Galerii

GROHE Tehnoloogiad

PUREGUARD

PINNAD JÄÄVAD SÄRAVVALGEKS, EI MINGEID BAKTEREID EGA MUSTUST

LOPUTUS TRIPLE VORTEX

KOLMEKORDNE TÕHUSUS: PUHAS JA VAIKNE

SISESERVATA EHITUS

BAKTERITEL EI OLE KUHUGI PEITUDA

PEHMELT SULGUV KAAS

SUJUV JA VAIKNE

KIIRELT EEMALDATAV PRILL-LAUD

KIIRELT EEMALDATAV HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Brošüür

Perfect Match