TÄIUSLIKUS KOOSKÕLAS VORM JA FUNKTSIOON – ESITLEME GROHE KOMPOSIITMATERJALIST KÖÖGIVALAMUID

Pottide täitmine puhta veega, köögiviljade puhastamine, nõudepesu pärast mitmekäigulist õhtusööki ... Kuna just siin toimetate päeva jooksul väga sageli, siis miks mitte valida valamu, mis vastab täpselt teie vajadustele nii kvaliteedi ja disaini kui ka muude omaduste poolest.

GROHE valamud sobivad suurepäraselt igasse kööki – uuendusliku ja tänapäevase disainiga mudelite valikust leiate kindlasti variandi, mis sobib teie kööki kui valatult. Võite valida tugevast roostevabast terasest uhke mudeli, eriti vastupidava komposiitmaterjali, mis on saadaval kahes moodsas värvitoonis või võrreldamatu kriimustuskindla PVD, mis on saadaval kolmes täiuslikult kooskõlalises värvitoonis. Meie valikus on nii kompaktsed nõrutuspinnaga mudelid kui ka suured kahe kausiga valamud, mille ääres on eriti mugav toimetada, aga ka stiilsed tasapinnalise paigaldusega variandid, tänu millele saate nautida täiuslikult siledat tööpinda. Tänu sellistele erijoontele nagu GROHE QuickFixi paigaldussüsteem ja pööratavus, mis iseloomustavad meie standardlahendusi, käib uue GROHE valamu paigaldamine kiiresti ja kergesti.

Oleme kindlad, et teile on igati meeltmööda ka muud erijooned, näiteks automaatne äravooluklapp, mis tähendab, et te ei pea enam kunagi kätt musta pesuvette pistma. GROHE tehnoloogia Whisper tagab, et need valamud tekitavad enneolematult vähe müra – komposiitmaterjal ise summutab vee voolamisest tingitud helisid ja GROHE roostevabade valamute korral tagab sama efekti neile lisatud erilaadne isolatsioonikiht. Veenduge ise, et GROHE valamu on midagi enamat kui tavaline valamu, tänu millele ei ole selle ääres toimetamine enam nii tüütu kohustus.

Tutvuge GROHE köögivalamutega

Köögisüsteemide valdkonna liider GROHE pakub terviklahendusi

Köögisüsteemide valdkonna liidrina pakub GROHE terviklahendusi – segisteid, veesüsteeme, valamuid, lisatarvikuid ja äravoolusüsteeme, tänu millele on kerge luua uuenduslikke, mugavaid ja praktilisi kööke.

Kvaliteet, mida on näha ja tunda

Meile ei leidu kvaliteedi poolest võrdset – GROHE tipptasemel roostevabast terasest köögivalamud, mida on tänu patenditud pinnatöötlusele kerge puhastada, on tugevad ja vastupidavad.

GROHE valamukomplekt – mugav valmislahendus

Valamu ostmine on nüüd eriti lihtne tänu neljale segisti ja valamu valmiskomplektile: nende korral on tagatud üksikkomponentide esmaklassiline sobivus nii disaini kui ka funktsionaalsuse poolest.

Üksikasjalik tootetutvustus

Meie valikust, mis hõlmab erineva disaini, suuruse ja hinnaga mudeleid, leiate sobiva valamu igasse kööki.

GROHE komposiitmaterjalist köögivalamute kollektsioonid

Üksikasjalik tootetutvustus

Leidke just teile sobiv GROHE komposiitmaterjalist köögivalamu. GROHE K-sarjas on hulgaliselt erineva disaini ja suurusega mudeleid, mille seast leiate kindlasti oma kööki sobiva valamu. Valikus on ühe, pooleteise ja kahe kausiga mudelid ning komposiitmaterjali korral kaks värvitooni. Samuti on olemas nii alt- kui pealtpaigaldusega variandid. GROHE valamud pakuvad rohkelt ajatuid ja stiilseid sisustusvõimalusi.

Tutvuge kõikide toodetega

Toodete erijooned

Oleme kindlad, et valamute erijooned on teile igati meeltmööda – alates müra summutavast GROHE Whisper-tehnoloogiast kuni automaatse äravooluklapini, mis tähendab, et te ei pea enam kunagi kätt musta pesuvette pistma. Veenduge ise, et GROHE valamu on midagi enamat kui tavaline valamu, tänu millele ei ole selle ääres toimetamine enam nii tüütu kohustus.

Avastage kõik funktsioonid

GROHE roostevabast terasest ja PVD-köögivalamute kollektsioonid

Üksikasjalik tootetutvustus

Leidke just teile sobiv GROHE roostevabast terasest või PVD-köögivalamu. GROHE K-sarjas leidub igasuguse suuruse ja disainiga roostevabast terasest köögivalamuid mis tahes stiiliga kööki. Valikus on ühe, pooleteise ja kahe kausiga mudelid. Samuti on olemas nii pealtpaigalduse – kõrgema ja madalama äärega – kui ka tasapinnalise ja altpaigaldusega variandid. GROHE roostevabast terasest valamud pakuvad rohkelt ajatuid ja stiilseid sisustusvõimalusi.

Ja kui eelistate parimaid ja erksamaid värve – meie altpaigaldusega sarja K700 PVD-mudelid värvivad teie köögi toonidega Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise või Brushed Warm Sunset.

Tutvuge kõikide toodetega

TOODETE ERIJOONED

Oleme kindlad, et teile on igati meeltmööda valamute erijooned alates müra summutavast GROHE Whisper-isolatsioonikihist kuni automaatse äravooluklapini, mis tähendab, et te ei pea enam kunagi kätt musta pesuvette pistma. Veenduge ise, et GROHE valamu on midagi enamat kui tavaline valamu, tänu millele ei ole selle ääres toimetamine enam nii tüütu kohustus.

Avastage kõik funktsioonid