Lihtsus. Väärikus. Õhulisus

Ilu ehedaim väljendus

Need sõnad kirjeldavad kõige paremini sarja Essence. Kollektsioonis Essence, mis avaldab esmajoones muljet neile, kes unistavad spaastiilis kodusest vannitoast, on olemas kõik – alates valamutest ja WC-pottidest kuni eraldiseisvate vannideni –, mida on tarvis hubase lõõgastus- ja mõtiskluskoha loomiseks. Sihvaka ja sujuva joonega sanitaarkeraamika loob rahuliku õhustiku ja avara üldmulje. Minimalistlik kollektsioon Essence paistab silma kerge ja väärika oleku ning uuenduslike omadustega, mida naudite päevast päeva.

GROHE ESSENCE Brochure

Essence – tervikliku üldmuljega vannituba

Uues sanitaarkeraamika sarjas Essence on olemas kõik vajalik, et kujundada eheda, elegantse ja moodsa ilmega vannituba. Kollektsioonis on kolm eri suurusega valamut ja praktilised seinale kinnitatavad mudelid ning WC-potid ja bideed, mis on põranda- või seinakinnitusega. Kõik need on sama sujuva joonega kui Essence’i vannid. Need kõik sobivad suurepäraselt GROHE sarjade Atrio, Plus, Essence ja Lineare segistite ja lisatarvikutega, nii et kooskõlalise lõpptulemuse saavutamine on lihtsamast lihtsam.

Elegantne ja minimalistlik disain

GROHE sanitaarkeraamika sari Essence on stiilse ja minimalistliku joonega, jäädes ka kõige väiksemates detailides truuks disainikeelele, mis on selle sarja juures alati aukohal olnud. 17 mm paksuste seintega valamud on õhulise ja õrna ilmega aidates luua mõnusalt lõõgastavat õhustikku, kusjuures ülevooluava on nutikalt paigutatud segisti vastasküljele, nii et tulemuseks on täiuslik üldmulje.

Esikohal mugavus ja käepärasus

GROHE kollektsiooni Essence minimalistlikku ja modernset ilmet täiendavad praktilised funktsioonid, mis teevad elu lihtsamaks. Siseservata WC-potti on lihtne puhastada ja see on eriti hügieeniline, sest bakteritel ei ole kuhugi peituda.

Sanitaarkeraamika kollektsioon Essence

Essence’i vannid – et vanniskäik oleks nauding

Looge vannitoas lõõgastav meeleolu ja tõstke esile skulptuurseid vorme sarja Essence vanniga. Lihtsa ja eheda joonega vannid moodustavad teiste sama kollektsiooni esemetega harmoonilise terviku. Kõik vannid alates tavapärastest mudelitest kuni eraldiseisvate variantideni loovad koduse spaa väärilise miljöö.

Tootevalik

GROHE Technologies

PUREGUARD

PINNAD JÄÄVAD SÄRAVVALGEKS, EI MINGEID BAKTEREID EGA MUSTUST

SISESERVATA EHITUS

BAKTERITEL EI OLE KUHUGI PEITUDA

PEHMELT SULGUV KAAS

SUJUV JA VAIKNE

KIIRELT EEMALDATAV PRILL-LAUD

KIIRELT EEMALDATAV HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS