OLEME VALMIS ANDMA TEILE KÕIK MEIE TEADMISED GROHE BRÄNDI KOHTA

Seistes silmitsi kvalifitseeritud paigaldajate puudusega sanitaartehnika valdkonnas, on olulisem kui kunagi varem pakkuda atraktiivset koolitusprogrammi, mis aitab noortel, tulevastel paigaldajatel luua aluse edukaks tulevikuks. Seepärast algatas GROHE oma programmi "GROHE Installer Vocational Training and Education" (GIVE). Koolitusasutuste parandamiseks loob GROHE täielikult toimiva koolituskeskkonna, kus õpilased saavad kasu brändi laialdastest kogemustest.

41 AKTIIVSET SANITAARKOOLI JUBA ÜLE EMENA JA PEAGI PLAANITAKSE AVADA VEEL 15.

Lisaks koostööle juba olemasoleva 41 haridusasutusega laiendatakse GIVE programmi lähikuudel rohkem kui 50 tehnikakoolile ja kutsekoolile. Eesmärgiks on kaasata rohkem kui 5000 õpilast kogu EMENA piirkonnas.

AVASTAGE GIVE-PROGRAMMI

GROHE X PANEELDISKUSSIOON - GROHE X ÜRITUS

Meie uue GROHE paigaldaja kutseõppe ja -õppe (GIVE) programmiga toetame noori, et neist saaksid professionaalsed paigaldajad. Koos peaaegu 41 sanitaarkooliga kogu EMENA-s rajame moodsaid koolituskeskkondi, et luua parimad võimalikud lähtepunktid edukaks tulevikuks.

Kas soovite teada, miks GIVE muudab midagi ja kuidas saate sellest osa saada?

Vaata

MIS ON SEE MINU JAOKS?

Koolid saaksid:

  • Uusimad õppevahendid.
  • Töövihikud tootekoolituseks.
  • Koolitajate koolitamise seansse.
  • Regulaarsed uudised ja uuendused GROHE-lt.

Õpilased saavad:

  • Tervituskomplektid koos kaubamärgiga varustusega.
  • Lõpetamiskomplektid koos kaubamärgiga varustusega.
  • Rahvusvaheliselt akrediteeritud sertifikaadi.
  • Täielik juurdepääs meie püsikliendiprogrammile GROHE+.
  • Täiendavad eelised ja abi tulevase karjääri jaoks.

GIVE PROGRAMM - UHIUUSID AVAMISI

BELGIA

Hoboken on Antwerpeni linnaosa. Selles multikultuurses linnas õpetab Don Bosco kool umbes 1300 õpilast, kellest osa koolitatakse tulevasteks sanitaartehnilisteks paigaldajateks. Kuna nad soovisid renoveerida oma koolitusruumi sanitaartehnilist osa ja kuna neil on varasemalt olnud positiivsed kogemused GROHEga, võtsid nad taas kord ühendust koolitajatega. 2020. aasta alguses toimusid esimesed vestlused ja pärast mõningaid kohtumisi jõudsime kokkuleppele, et GIVE-programmi alustatakse selles koolis.

Märtsis 2021 toimetati 3 kokku pandud riiulit koos tarvikutega Hobokeni, me ei saanud alati kohal olla, kuid tulemus ei ole seetõttu halvem. Kõik 8 entusiastlikku õpetajat ja õpilast on kõik hea lõpuni viinud - ühesõnaga käsitöö. 24. juunil toimus ametlik avamine, COVID-19 tõttu oli võimalik osaleda vaid piiratud arv inimestel. Sellest hoolimata oli see Don Bosco kooli GIVE programmi stardipauk 2021-2022. õppeaastaks. Vahepeal oleme läbi viinud esimese koolituse, ootame optimeerimist, et valmistada ette järgmised paigaldajad.

Valmis tulevikuks!

FRANCE

Oma 120 lootustandva õpilase ja 30-aastase kogemusega õpetajate meeskonnaga on Ermont'i sanitaarkool üks suurimaid tulevaste paigaldajate koolituskeskusi Pariisi piirkonnas. See kool pakub tulevastele paigaldajatele erakordset õpikeskkonda, samuti regulaarset jälgimist ja toetust õpilastele pärast nende lõpetamist. Kooli astudes valmistatakse mitmete horisontide õpilasi ette kõige kõrgemate ootustega, et neist saaksid pelgalt spetsialistid, kes edendavad GROHE tooteid kohapeal. Kvaliteetne töö, ausus ja perfektsionism on peamised väärtused, mis on toonud GROHE ja Ermont'i sanitaartehnilise kooli kokku. Viimaste aastate jooksul on neil tekkinud tugev side. GROHE on uhke, et 19. oktoobril 2021 on see aastatepikkune liit kooliga ametlikult kinnitatud.

See verstapost tähistab kahe üksuse vahelise viljaka koostöö algust ja annab eeskuju tulevastele partnerlustele sanitaarkoolidega üle kogu Prantsusmaa.

GIVE ON LIIKVEL!

Vaata veel koolide lugusid

ÜLESKUTSE KÕIGILE TEHNIKAKOOLIDELE

Kas arvate, et teie kool võiks olla järgmine GIVE programmiga liitumise järjekorras? Tutvuge võimalustega ja uurige vajalikke nõudeid.

Võtke meiega ühendust