AVASTAGE energia eluks

Duši all käik on hetk, mida me naudime ja ootame. Aeg, mis on meie endi jaoks selleks, et laulda, tantsida, lõõgastuda või unistada. Kasutage GROHE dušisüsteeme ainulaadse dušielamuse loomiseks. Suured või eriti suured, lakke või seinale paigaldatavad GROHE dušisüsteemid ja termostaadid on igas vormis, stiilis ja suuruses - igaüks on kujundatud teie rahulolu ja naudingut silmas pidades. Kas kavatsete oma vannituba renoveerida ja otsite õigeid tooteid? Siit saate inspiratsiooni

GROHE energia eluks

GROHE TEMPESTA 250 DUŠISÜSTEEM

Kuna kvaliteet on ülimalt tähtis, püüab GROHE oma klientidele pakkuda pidevalt uusima tehnoloogiaga parimaid tooteid ja just siin tuleb mängu Tempesta 250 dušisüsteem. Ümmarguse või neljakandilise peadušiga moodne õhuke mudel sobib iga vannitoa välimusega. Tempesta 250 dušisüsteemil on nüüd palju laiem peadušš (250 mm), et pakkuda teile duši all veelgi laiemat veekardinat. Suur peadušš pakub pehmet ja õrna pihustusrežiimi, mis lõõgastab nahka. Rahustavat suvevihma meenutav pihustusrežiim Rain tagab täieliku ja ühtlase veejoa, kõrvaldab stressi ning jätab teid värskeks ja lõdvestunuks. Termostaatsegistiga GROHE Tempesta 250 dušisüsteem tagab erakordse suplusnaudingu uskumatult atraktiivse hinnaga. 390 mm pikkust dušivart saab pöörata küljelt küljele, et leiaksite dušinaudingu tagamiseks ideaalse nurga. Dušitorul olev liugur liigub kergesti üles ja alla, seega saab iga pereliige olenemata pikkusest sama luksusliku kogemuse.GROHE Twistfree funktsioon takistab vooliku keerdumist ja hoiab seda sellises asendis, nagu peab.

GROHE EcoJoy tehnoloogiaga dušisüsteemid säästavad vett ja energiat, et hoida väärtuslikke loodusvarasid. Vooluhulk on piiratud 9,5 liitrile minutis ja vähendab veekulu kuni 40% ilma jõudluses järeleandmisi tegemata, nii et saate iga kord nautida ideaalset veevoolu .GROHE DreamSpray tehnoloogia tagab, et igast pihustusavast tuleks vett äärmiselt täpselt ja ühtlaselt. Lihtsa hoolduse tagab GROHE SpeedCleani katlakivivastane süsteem, mis takistab katlakivi kogunemist ja muudab dušiotsaku puhastamise lihtsamaks. Maksimaalse ohutuse tagamiseks piirab GROHE SafeStop funktsioon veetemperatuuri maksimaalselt 38˚C - ohutu, kui lapsed iseseisvalt duši all käivad, kuid tänu SafeStop Plusile saab seda tõsta 43˚C-ni.

VAATA GROHE TEMPESTA 250 DUŠISÜSTEEM

GROHE EUPHORIA 260 DUŠISÜSTEEM

Kaasaegne ja äärmiselt ohutu dušisüsteem atraktiivse hinnaga- GROHE EUPHORIA 260. Kogege kergesti paigaldatava GROHE Euphoria 260 CoolTouchi dušisüsteemiga ohutumat, stiilsemat ja nauditavamat dušielamust. Kõigil kollektsiooni duššidel on uuendatud disain, mis sobib paremini moodsa vannitoa minimalistliku ilmega ja need pakuvad parimaid ohutusfunktsioone kogu perele. Grohtherm CoolTouchi termostaat tagab, et selle pinnad ei muutu kunagi liiga kuumaks. Nii termostaadil kui ka dušiliuguril asuvad Progripi reljeefsed käepidemed teevad vee ja käsiduši kõrguse reguleerimise ülilihtsaks, seda ka märgade või seebiste kätega. Euphoria 260 pihustiplaadi keskel paiknev uuenduslik nupp lisab veelgi kümblusvõimalusi. Nuppu keerates saate vaheldumisi kasutada duši kolme pihustustsooni. Tsoon 1 pakub tugevate veejugadega pihustusrežiimi Jet, tsoon 2 virgutavat pihustusrežiimi SmartRain ja tsoon 3 pihustusrežiimi Rain, mille korral voolab vesi pihustiplaadi kõigist avadest ja tekib tunne, nagu lõõgastuksite mahedas suvises vihmasajus. Keerake veel ja veel, et proovida kõik kolm tsooni uuesti läbi. Peale selle pakub käsidušš Euphoria 110 Massage ka mitmesuguseid pihustusrežiime: olenevalt tujust valige hõlpsalt kas pihustusrežiim Rain, vett säästev SmartRain või pulseeriv ja lõõgastav Massage.

Dušisüsteem GROHE Euphoria 260 viib suplemisnaudingu uuele tasemele. Kareda pinnaga GROHE ProGrip käepidemed tagavad ülimalt lihtsa ja täpse juhtimise ka seebiste kätega. GROHE CoolTouchi uudne disain ja teie pere turvalisuse tagavad sisemised jahutuskanalid et termostaadisegisti pind ei oleks kunagi liiga kuum. Tänu GROHE TurboStatile saate seadistada soovitud veetemperatuuri, mis jääb kogu suplemise vältel muutumatuks. GROHE SafeStop funktsioon piirab veetemperatuuri maksimaalselt 38˚C, kuid tänu SafeStop Plusile saab seda tõsta 43˚C-ni. Tänu GROHE FastFixationi kinnitussüsteemile saab dušistüsteemi olemasolevate puuritud aukudega sobivaks kohandada, seega on paigaldamine kiire, lihtne ja probleemivaba – ideaalne moodsa vannitoa täiustamiseks.

GROHE EUPHORIA 260 GALERII

MÜÜGISALONGIDE ASUKOHAD

Varjatud/seinasisesed dušisüsteemid

Seinasisese tehnoloogia nähtamatud eelised.

Varjatud/seinasisesed dušisüsteemid

Seinapealsed dušisüsteemid

Võimas ja hõlpsasti paigaldatav

Avasta dušisüsteeme

Põhjalik dušisüsteemide valik

GROHE täielik dušisüsteemide valik

Rohkem valikuid

Avastage dušisüsteemid

New Tempesta Cosmopolitan System
Shower system with single lever mixer for wall mounting
26673000
New Tempesta Cosmopolitan System
Shower system with thermostat for wall mounting
26689000
Euphoria System
Shower system with thermostatic mixer for wall mounting
27296003
Rainshower System
Shower system with thermostat for wall mounting
26647000
Rainshower System
Shower system with thermostat for wall mounting
26649000