Nähtaval Asuvad Dušisüsteemid

YOOTSETEE PLANEERIMISEST NAUDINGUNI

GROHE nähtaval asuvad dušisüsteemid võimaldavad teil oma plaane teostada kergemini, kui arvate. Planeerimisest naudinguni on vaid lihtne samm.

Kõigi meie dušikomplektide südames on GROHE TurboStat-tehnoloogiaga termostaadid. See tagab murdosa sekundiga õige dušitemperatuuri ja hoiab seda püsivana, tagades ideaalsel reguleeritud temperatuuril luksusliku dušinaudingu. GROHE termostaadiga dušisegistid on varustatud nupuga SafeStop, mis on seatud 38 kraadile, et lapsed temperatuuri kogemata juurde ei keeraks. Ergonoomilised käepidemed tagavad igal ajal hea haarde, ka märgade või seebiste kätega. Käsi- või üladuši vahetamine Aquadimmeri või SmartControliga on imelihtne.

RAINSHOWER SMARTCONTROL EXPOSED
KÕIK ON NÄHTAVAL

Kui planeerite uut vannituba või renoveerite olemasolevat, on GROHE SmartControl Exposed ideaalne lahendus. Seinale paigaldatavat dušisüsteemi GROHE Rainshower SmartControl on lihtne paigaldada, kuid tulemus on seda kaunim.

Saadaval kahes versioonis: DUO kolme SmartControli nupu, kahe üladuši veejoa ja käsidušiga, ning MONO kahe SmartControli nupu, ühe üladuši pihustussüsteemi ja käsidušiga. Lisaks hõlmab GROHE SmartControl Exposed sisseehitatud riiulit, kuhu saab panna šampooni ja dušigeeli. GROHE SmartControli mitmed funktsioonid – alates SmartControli nuppude intuitiivsest kasutamisest, veekoguse ja -temperatuuri ideaalsest reguleerimisest kuni dušiotsikute viimistluse valikuni tagavad nauditavama dušielamuse.

Avastage Rainshower SmartControl 360

Rainshower 360 üladušid võimaldavad valida erinevate pihustustüüpide vahel alates imeliselt värskendavast pihustussüsteemist GROHE PureRain kuni elustava Bokoma ja Massage’ini.

Efektse disainiga GROHE SmartControl Exposed ühendab funktsioonide intuitiivse kasutamise ülima dušinaudinguga. Nupu keeramisega saate valida täpselt õige veekoguse ja ideaalse temperatuuri. Kõigest nupuvajutusega saate valida eelistatud pihustusrežiimi, et luua teile sobiv dušielamus.

Euphoria SMARTCONTROL
OLETE IMELISEST DUŠIELAMUSEST VAID ÜHE SAMMU KAUGUSEL

Kui otsite stiilset disaini, funktsionaalsust või parimaid reguleerimisvõimalusi, siis on õige valik GROHE Euphoria SmartControli dušisüsteem.

Kaunis ja lai Rainshower 310 SmartActive’i läikivast kroomist dušiotsak ühendab võimsa veejoa leebe ja värskendava veejoaga. Käsidušši saab tänu täielikult reguleeritavale dušihoidikule igale kõrgusele seada: ideaalne lahendus, kui soovite duši all käia ilma juukseid märjaks tegemata.

Grohtherm SmartControl pakub täiuslikke reguleerimisvõimalusi, lihtsalt vajutage, keerake ja nautige dušši. See teeb kahe pihustusrežiimi ja käsiduši vahetamise lihtsaks – või valige korraga kaks, kui seda eelistate.

Avastage Grohtherm SmartControl

Oleme uue GROHE Euphoria SmartControli dušisüsteemiga palju vaeva näinud ning tulemuseks on valik funktsioone, mis muudavad Euphoria kasutamise mugavamaks ja nauditavamaks. Dušivarrel on pöördfunktsioon, mis võimaldab dušiotsikut sobivaima nurga saavutamiseks 180° keerata. Täielikult reguleeritav dušihoidik võimaldab käsiduši seada ideaalsele kõrgusele. Tegime Grohtherm SmartControli elegantse korpuse väiksemaks, et teil oleks duši all veel rohkem ruumi. Ja kuna soovime, et saaksite dušši võimalikult kiiresti nautida, töötasime välja GROHE QuickFixi. See võimaldab dušitoru ülemise kinnituse asukohta paigaldamise ajal muuta. Eelis: ülemist kinnitust saab lihtsalt ja kiirelt paigaldada kasutades ära olemasolevaid puuritud auke.

EUPHORIA 260
PAKUB KÕIKE ALATES LÕÕGASTUSEST ELAVDAMISENI

Euphoria 260 teenib oma nime välja iga kord, kui duši alla lähete. Läikiva kroomiga kaetud pihustusotsaku keskel on spetsiaalne nupp. See võimaldab teil valida erinevate pihustusalade vahel ning reguleerida veejoa laiust ja tugevust. 1. ala pakub tugevat veejuga elavdava duši jaoks – ideaalne pingetest vabanemiseks ja šampooni mahapesemiseks. 2. ala pakub parimat mõlemast maailmast: laiemat veejuga, mis on ergutava, kuid samas lõõgastava toimega. 3. ala tagab kõige laiema veejoa, mis katab terve keha ning on leebe ja värskendava toimega.

L-SUURUSEST XXL-INI JA TAGASI

Kolm pihustusala tagavad naudingu, mis on vaid puudutuse kaugusel. Alade vahetamiseks piisab vaid nupu keeramisest. Keerake lihtsalt järjest nuppu: esmalt tuleb võimas pihustus Jet, seejärel suurema ulatusega virgutav ja lõõgastav SmartRain ning viimaseks leebet suvevihma meenutav Rain, mis haarab teid üleni enda embusesse. Keerake veel ja veel, et proovida kõik kolm ala uuesti läbi.

TEMPESTA 210
LIHTSALT SUUREPÄRANE DUŠIELAMUS

Elegantne läikiv dušiotsik ja silindriline kuju muudavad Tempesta Cosmopolitan 210 ideaalseks valikuks moodsasse arhitektuursesse vannituppa. Tempesta Cosmopolitan 210 dušisüsteemi on lihtne paigaldada ja see pakub GROHE tehnoloogia kõiki eeliseid. Dušiotsikut ja -vart saab täiusliku nurga saavutamiseks pöörata. Dušitorus on seesmine veejuhik ja GROHE TurboStat-tehnoloogiaga termostaat tagab, et saate nautida luksuslikku dušši, mis püsib alati eelvalitud temperatuuril.

KAETUD PUHTA KROOMIGA

Elegantne ja läikiv Tempesta 210 püüab pilku minimalistliku vormi ja kauni kroomviimistlusega. Särav kroompind ja veepiiskade mäng tekitavad paeluva efekti, mis suurendab dušinaudingut veelgi.

Avastage Tempesta dušisüsteemid

GROHTHERM 2000
100% GROHE COOLTOUCH, TÄIUSTATUD ERGONOOMIKA JA EASYREACHI ALUS

Grohtherm 2000 elegantne disain täiustab iga vannituba. Kogege nähtaval olevast vanni-/dušitermostaadist pärineva XL WaterFalli ilu. Nautige GROHE EasyReachi mugavat dušialust, millel on lihtsasti puhastatav sisseehitatud hoiukoht šampoonile või seebile. Tänu 100% GROHE CoolTouch-tehnoloogiale püsib Grohtherm 2000 tugev metallkorpus igal ajal jaheda ja ohutuna. GROHE TurboStatiga saate alati nautida ideaalset veetemperatuuri, mis ei olene veesurve kõikumistest. Grohtherm 2000 on saadaval klassikalise nähtaval oleva dušitermostaadina ja GROHE EasyReachi hoiukohaga variandina.

Avastage Grohtherm 2000

GROHTHERM 1000 GROHE COOLTOUCH, ÜLIM MUGAVUS

Värskendav dušš on nauditavam kui kunagi varem. Moodsa disainiga Grohtherm 1000-l on GROHE CoolTouch-tehnoloogiaga kompaktne korpus, ergonoomilise kujuga metallkäepidemed, GROHE TurboStat-tehnoloogia ja vett säästvad funktsioonid.

Avastage Grohtherm 1000

GROHTHERM 800 OHUTU JA ERGONOOMILINE

Kogege termostaadiga juhitava duši eeliseid ahvatleva hinnaga. Särava GROHE StarLighti kroomiga viimistletud Grohtherm 800 on varustatud GROHE TurboStat-tehnoloogiaga, mis tagab püsiva temperatuuriga luksusliku dušielamuse. Nupp SafeStop, mis on seatud 38 °C-le, takistab lastel temperatuuri juurde keerata ning EcoButton võimaldab teil veekasutust vähendada. Ergonoomilised käepidemed tagavad igal ajal hea haarde, ka märgade või seebiste kätega. Grohtherm 800 on saadaval nähtaval asuva duši- või vannitermostaadina.

Avastage Grohtherm 800

Brošüürid

THE PERFECT SHOWER

SMARTCONTROL