ANDURITEGA SEGISTID: PUUTEVABA KÄTEPESU

Pestes käsi tavalise segisti all, tuleb see avada pesemata kätega, millest jäävad maha pisikud, bakterid ja viirused. Seepärast on suurepärane lahendus anduriga automaatsegistid, mis teevad kätepesu hügieenilisemaks ja seda iseäranis paljude pereliikmetega majapidamistes. Et segisti tööd juhib infrapunaandur, ei pea seda puudutama ning see vähendab pisikute ja bakterite levimise ohtu.

HÜGIEENILINE KÄTEPESU TÄNU INFRAPUNAGA SEGISTITELE

Tänu GROHE infrapunaanduriga segistitele käib kätepesu nüüd hoopis teisiti. Andur tuvastab segistile lähenevad käed ja avab automaatselt veevoolu. Kui segisti andur enam liikumist ei tuvasta suletakse veejuga automaatselt.

Tänu sellele on GROHE automaatsegisteid lihtne kasutada ja need on ka väga hügieenilised. Kasutades kraani mustade kätega, jäävad maha pisikud, mis võivad järgmisele inimesele edasi kanduda. Puutevaba tööpõhimõte ei lase sel juhtuda.

OHUTU KUJUNDUS JA HÜGIEENILINE PUHASTAMINE

Disainimisetapis mõtiskles GROHE meeskond selle üle, kuidas tagada parim võimalik hügieen. Optimeeriti puutevaba segistii veevarustust, et soe ja külm vesi seguneksid parimal moel. Samuti viidi miinimumini segisti sisemuses olevad tühjad kohad, et vähendada bakterite, näiteks Legionella paljunemise ohtu.

Anduriga segistitell on ka lisafunktsioonid, mis tagavad veelgi suurema hügieenilisuse, näiteks regulaarne automaatloputus, mis ennetab seisva vee tekkimist. Samuti saab kasutada kuumdesinfektsiooni ja puhastusrežiimi, et andur ajutiselt puhastamise ajaks välja lülitada. Ja kuna segistit puudutatakse vähe, ei pea seda võrreldes tavapärase segistiga nii tihti puhastama.

INFRAPUNAGA SEGISTITE KASUTUSMUGAVUS

GROHE automaatsegistid ei ole mitte ainult hügieenilised, vaid ka väga mugavad. Veejoa temperatuuri saab kergesti enne kindlaks määrata ja kuna segisti avatakse anduriga, voolab sellest just meelepärase temperatuuriga vesi.

Väga täpselt töötavad andurid tuvastavad hästi käeliigutusi ja avavad veevoolu. Infrapunaandur tuvastab ka käte eemaldamise segisti alt ja peatab automaatselt veevoolu.

LIHTNE MONTEERIMINE JA PAIGALDUS

GROHE anduriga segistite paigaldamiseks ei ole vaja eriteadmisi sanitaartehnikast – selleks piisab lisavarustusse kuuluvast kaugjuhtimispuldist või mõnel mudelil nutitelefoni või tahvelarvuti rakendusest. Samuti saab muuta anduri eelseatud tundlikkusastet ja seda, kui kaua vesi pärast viimase liigutuse tuvastamist jookseb. Veetemperatuuri saab käsitsi reguleerida segisti küljel paikneva väikse hoova abil.

Patareitoitel mudelid vajavad minimaalselt hooldamist. Väga pika kasutuskestusega patareid kestavad umbes seitse aastat, eeldusel et segistitkasutatakse keskmiselt 150 korda päevas.

UUENDUSLIKKUS JA KVALITEET: GROHE AUTOMAATSEGISTID

GROHE pakub ilmelisi anduriga segisted, mis sobivad igasse vannituppa. Need on muljet avaldavalt sihvaka ja moodsa välimusega ning sobivad täiuslikult vannitoa üldmuljega. Infrapunaanduriga segistid on saadaval GROHE kollektsioonides Bau, Eurosmart, Essence ja Cube ning tänu neile on lihtne järgida kogu vannitoa sisustamisel ühtset stiili.

Loomulikult võite ka anduriga segistite korral olla kindel GROHE uuendustes ja kvaliteedis. Kõik GROHE anduriga segistid on valmistatud Saksamaal ja kannavad seega õigustatult kvaliteedimärki „Toodetud Saksamaal“. Need on ülimalt vastupidavad ja töötavad ka aastate pärast sama hästi kui paigaldamise päeval. Seepärast on GROHE toodetel 5-aastane garantii.

Tootevalik

Bau Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2"
with mixing device and temperature limiter
36451000
Eurosmart Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36327001
Eurosmart Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" L-Size
with mixing device and adjustable temperature limiter
36422000
Euroeco Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin tap without mixing device
36271000
Essence E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36445000
Eurocube E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36441000