Raamatud lastele

Tule liitu meie värvika universumiga, mis leiab aset kaugetes kohtades sügaval vee all ja lõõskaval kuumal savannil. Kõige selle keskel leiad vett- maailma kõige väärtuslikum ressurss. Koos meiega saad teada, milliseid tagajärgi võib põhjustada plastik meie ookeanidele ja miks on oluline korralikult käsi pesta ja samas meeles pidada, et vett ei tohi tarbetult raisata- jälgides delfiinide, saarmade ja lõvide seiklusi. Vesi ei ole lõpmatu ressurss ja seetõttu peame seda kaitsma ja hoidma. Head lugemist ja õppimist!

PÄEV, MIL LÕVI ALI JÄTTIS KÄED PESEMATA

„Mulle ei meeldi käsi pesta!” hüüab lõvi Ali. Ta ei viitsi käte pesemist kogu aeg meeles pidada. Pärast kahjulike bakterite mõju tundmaõppimist mõtleb ta ehk teisiti...

Loe raamatut

Kui vesi on kaugel

Saarmas Olivia ja Oskar on parimad sõbrad. Neile meeldib iga päev koos tiigi ääres mängida. Ühel päeval jäävad nad aga kasti lõksu ja nii saab alguse nende ootamatu reis Malawaisse. Kui Oskar saab viga ja vajab vett, tuleb Olivial asuda retkele võõral maal, kus pole sugugi kerge leida puhast joogivett.

Loe raamatut

Kuidas ookean Gabrielle’i haigeks tegi

Delfiinilapsed Gabrielle ja Gilbert on parimad sõbrad. Nad mängivad alati koos. Nii koolis kui pärast kool. Kuid ühel päeval juhtub nii, et Gabrielle ei tulegi kooli. Ta on haige ja peab voodis olema. See teeb Gilberti väga kurvaks. Nii võtabki Gilbert ette teekonna mereavarustesse, et leida keegi, kes teaks, miks on Gabrielle haige ja mis aitaks tal jälle terveks saada.

Loe raamatut

Mängud väikelastele

Aidake saarmal leida tee ookeani. Näidake lõvile, kuidas käsi korralikult pesta. Ja veel palju lõbusat.

Siit saate alla laadida mänge PDF-formaadis ja neid uuesti mängida.

Mängude allalaadimine