Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

TEIE ELU.
TEIE REEGLID.

TEIE DUŠŠ.
TEIE KORD.

GROHE SMARTCONTROL

">

GROHE SMARTCONTROL
VÕIMAS DUŠŠ, MIS ARVESTAB TEIE SOOVIDEGA JA LASEB END IGATI REGULEERIDA

GROHE SmartControl on uuenduslik duši juhtseade, mis võimaldab vaevata reguleerida veekogust ja -temperatuuri, aga ka valida eelistatud pihustusrežiimi ning kasutada vaheldumisi üla- ja käsidušši. Veekoguse suurendamiseks pöörake lihtsalt ergonoomilist käepidet GROHE ProGrip – säästuasendist Eco kuni täisasendini Full Flow – ja kui soovite vähem vett, pöörake seda allapoole. Vajutage, kui soovite vee korraks päris välja lülitada. SmartControl võimaldab koguni salvestada eelistused järgmiseks kümbluskorraks.

Duši avamiseks vajutage nuppu.

Keerake, et reguleerida veevoolu järk-järgult ökorežiimist Eco täisvooluni Full Flow.

Vajutage nuppu uuesti duši sulgemiseks või lühiajaliseks peatamiseks. Kui avate duši uuesti pärast peatamist, on veevoolu tugevus sama mis enne.

Kolmekordne dušimõnu

Paindlik

GROHE SMARTCONTROL pakub teile täiuslikku kontrolli – lihtsalt keerake ketast ja leidke enda jaoks ideaalne veekogus. Saate valida ka erinevate pihustusrežiimide vahel: alates õrnast pihustamisest ja lõpetades värskendava dušiga – teie dušš, just selline, nagu teile meeldib.

Võimas

GROHE SMARTCONTROL toob jõu teie käeulatusse. Valige võimas pihustusrežiim, mis on küllalt tugev, et šampooni maha loputada, või koondatud veejuga, et päevane väsimus minema masseerida.

Lõõgastav

GROHE SMARTCONTROL-i õrnemad võimalused aitavad teil lõdvestuda ja lõõgastuda. Astuge maheda ja värskendava vihmasabina alla või keerake veevool põhja, et saada suvine vihmavaling.

OSTUINFO

Leia SmartControl tooted järgnevatest kauplustest: