GROHE SMARTCONTROL

GROHE SMARTCONTROL
TÄIELIKULT REGULEERITAV JÕULINE JA NAUDITAV DUŠŠ

GROHE SmartControl on uuenduslik duši juhtseade, mis võimaldab vaevata reguleerida veekogust ja -temperatuuri, valida eelistatud pihustusrežiimi ning kasutada vaheldumisi peaa- ja käsidušši. Veekoguse suurendamiseks keerake lihtsalt ergonoomiline käepide GROHE ProGrip asendist Eco asendisse Full Flow ja kui soovite vähem vett, siis keerake seda tagasi. Nupuvajutusega saate vee korraks välja lülitada. SmartControl võimaldab koguni salvestada eelistused järgmiseks kümbluskorraks.

Duši alustamiseks vajutage nuppu.

Keerake, et reguleerida veevoolu järk-järgult ökorežiimilt Eco täisvooluni Full Flow.

Vajutage nuppu uuesti duši lõpetamiseks või lühiajaliseks peatamiseks. Kui jätkate duši võtmist pärast peatamist on veevoolu tugevus sama, mis enne.

Kolmekordne dušimõnu

Paindlik

GROHE SmartControl pakub teile täiuslikku kontrolli – lihtsalt keerake ketast ja leidke enda jaoks ideaalne veekogus. Saate valida ka eri pihustusrežiimide vahel: alates õrnast pihustamisest ja lõpetades värskendava dušiga – teie dušš, just selline, nagu teile meeldib.

Võimas

Tänu GROHE SmartControlile on jõuline dušš teie käeulatusse. Valige võimas pihustusrežiim, mis on küllalt tugev, et juukseid loputada või koondatud juga, et uhtuda masseeriva veevooluga minema päevane väsimus.

Lõõgastav

GROHE SmartControli leebemad võimalused aitavad teil lõdvestuda ja lõõgastuda. Astuge maheda ja värskendava vihmasabina alla või keerake veevool põhja, et nautida suvist vihmavalingut.

Find the right GROHE SmartControl Shower that will fit your needs.

TUTVUGE LÄHEMALT SMARTCONTROLI MAAILMAGA

GROHE SmartControl pakub rohkesti erinevaid paigaldusvariante ja võimalikke kombinatsioone.