SmartControl Concealed

PEITSÜSTEEMI VARJATUD EELISED

Andke oma vannitoale moodsam ilme GROHE stiilse peitsüsteemiga SmartControl Concealed, mida on lihtne kasutada – duši võtmiseks piisab nupu vajutamisest ja keeramisest. Õhukese ja minimalistliku disainiga SmartControl Concealed tagab täieliku kontrolli veevoolu üle ja seda on lihtne puhastada. Lisaks saab seda kombineerida paljude pea- ja käsiduššidega, mis annab teile vabad käed meelepärase lahenduse kujundamisel.

Dušinauding kuubis

MAKSIMAALSELT PAINDLIK PEADUŠŠ

OIVALISELT LÕÕGASTAV: GROHE PIHUSTUSREŽIIM PURERAIN

TUGEV JA ERGUTAV: GROHE PIHUSTUSREŽIIM ACTIVERAIN

Dušisüsteemi SmartControl Concealed erijooned

Elegantne ja läbimõeldud disain

SmartControl Concealed, mille juhtpaneeli paksus on kõigest 10 mm ja mille nupud eenduvad seinast ainult 43 mm, on väike, aga võimas. Dušisüsteemil on ka eraldi tihendisüsteem, mis hoiab ära vee sattumise seina taha.

Võimas ja paindlik

SmartControl Concealed võimaldab kõigest ühe paneeli abil kasutada kuni kolme dušifunktsiooni. Ühes dušisüsteemi SmartControl Concealed paneelis, mis paigaldatakse koos GROHE Rapido SmartBoxiga, on koos kuni kolm SmartControli väljundit ning lisaks termostaat või segisti – tänu sellele piisab käsiduši ja kahe pihustusrežiimiga peaduši kasutamiseks ühest juhtpaneelist.

Veevoolu tugevuse reguleerimine

Pihustusrežiimide vahetamine või üheaegne kasutamine pole ainus, mis on tänu dušisüsteemile SmartControl Concealed eriti lihtne. Selle abil saab ka täpselt reguleerida veevoolu tugevust. Duši avamiseks ja sulgemiseks piisab nupuvajutusest ning veevoolu tugevuse reguleerimiseks keerake lihtsalt nuppu. Kõik on veelgi lihtsam tänu nuppude arusaadavatele ja selgetele tähistele.

SmartControli segistid

GROHE segistites SmartControl Concealed, mis on seda tüüpi lahenduste korral soodne valik, on ühendatud SmartControl ja tehnoloogia, mis on omane käsitsi reguleeritavatele segistitele. Valikus on ühe kuni kolme nupuga segistid ning segisti südamikku kuulub ka sõel tänu millele peab segisti kauem vastu ja seda on lihtsam hooldada.

Mitmekülgsed disainivõimalused

Dušisüsteemi SmartControl Concealed iga väiksemagi pisiasi – isegi selle välimus – on põhjalikult läbi mõeldud, et duši võtmine oleks tõeliselt nauditav. See on saadaval kahe kujuga – ümmarguse või kandilisega – ja kahe pinnakattega – elegantse kroomviimistluse või eriti moodsa valge akrüülklaasiga.

Vormi ja funktsiooni täiuslik kooslus

Ükskõik, kas soovite võtta kiiret ja kosutavat dušši või nautida paitavale suvevihmale sarnanevat veesabinat, tänu GROHE üladušile Rainshower 310 SmartActive on valik teie.

 • GROHE PureRain: pihustusrežiimi Rain uus ja täiustatud versioon, mille suuremad ja leebemad piisad tagavad eriti luksusliku duši.
 • GROHE ActiveRain: ergutav pihustusrežiim, mis sobib eriti hästi juuste loputamiseks või kogu keha virgutamiseks – erinevusest annab märku ka teistsuguse kujuga pihustusotsak.
 • GROHE StarLight: kroomitud pinnaga pihustikate.
 • UUS: lisaks kroomitud pinnakattele on valikus ka efektsest valgest akrüülklaasist pihustikate.
 • Täiustatud SpeedCleani pihustusotsak.

Grohe SmartControli omadused

 • Õhuke korpus, eendub seinast kokku ainult 43 mm, kõigi juhtpaneelide kõrgus ainult 10 mm.
 • Täiuslik dušš tänu GROHE SmartControlile: vajutage, keerake, nautige.
 • Kõiki paneele saab reguleerida kuni 6° ulatuses. Uuendamisel lisatav tagasivoolukaitse vanni täite- ja ülevoolusüsteemi jaoks.
 • Väikesed seinapaneelid: nelinurkse paneeli külje pikkus / ümmarguse paneeli läbimõõt kõigest 158 mm.
 • Mugav ja lihtne QuickFixi paigaldussüsteem ning peidetud kinnitused ja tihendid.
 • Saadaval segisti või termostaadiga.
 • Nupp SafeStop (termostaadi piirmäär 38 °C).
 • Termostaadi lisavarustuses temperatuuripiirik (43 °C).
 • Kõik paneelid on metallist.
 • GROHE TurboStati tehnoloogia tagab ühtlase veetemperatuuri, nii et duši võtmine on mugav ja ohutu.
 • Renoveerimisel lisatavad hooldussulgurid.

Mitmekesised disainivõimalused

Dušisüsteemi SmartControl Concealed iga väiksemagi pisiasi – isegi selle välimus – on põhjalikult läbi mõeldud, et duši võtmine oleks tõeliselt nauditav. See on saadaval kahe kujuga – ümmarguse või kandilisega – ja kahe pinnakattega – elegantse kroomviimistluse või eriti moodsa valge akrüülklaasiga.

Tootevalik