<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

CUBE CERAMIC

Julge ja stiilne

Kuubi puhtad ja karged jooned edastavad sõnumi julgest stiilitunnetusest. GROHE sanitaarkeraamika kollektsioon Cube Ceramic on minimalismi ja elegantsuse kehastus ning kõik selle elemendid on inspireeritud kubistlikest geomeetrilistest vormidest. Tutvuge valamute, WC-pottide ja bideede mitmekülgse valikuga – need kõik paistavad silma kvaliteetsete keraamiliste materjalide ning GROHE tunnusmärgiks oleva kujunduse ja esmaklassiliste tehniliste lahendustega. GROHE kollektsiooni Cube Ceramic sanitaarkeraamika abil saate luua tervikliku üldmuljega vannitoa, kus rõhk on läbivalt jõulistel ja arhitektuurilistel joontel ning iga element sobib veatult kokku GROHE kraanide ja plaatidega.

Leidke lähim müügisalong

Cube Ceramicu erijooned

Suurepärane kokkusobivus

Tänu sellele kollektsioonile on luksusliku ja moodsa vannitoa kujundamine lihtsam kui kunagi varem. Et lõpptulemus oleks terviklik ja minimalistlik, sobib Cube Ceramic suurepäraselt ka GROHE nelja luksusliku segistisarjaga, nende hulgas nii Eurocube’i, aga ka Skate Cosmopolitani loputusplaatide ja Selection Cube’i lisatarvikutega. Kõigist neist peegelduvad Cube Ceramicu karge ja kindla joonega pinnad ning esteetika, et saavutada ajatu ja moodsa ilmega vannituba.

Leidke suurepäraselt kokkusobiv komplekt

Paindlikud disainivõimalused

GROHE kollektsioonist Cube Ceramic leiate kõik vajaliku, et anda vannitoale eripärane nüüdisaegne ilme. Cube Ceramicu valamute valikus on nii eriti laiad luksuslikud mudelid ja stiilsed kaussvalamud, aga ka väiksemad variandid, mis sobivad tualettruumidesse. WC-pottide seast leiab nii seinale kui põrandale kinnitatavad variandid ning need on kõik kaunite kandiliste vormidega, kaasa arvatud prill-laud.

Uuenduslikud funktsioonid

Nautige mugavust, praktilisust ja meelerahu Kollektsiooni Cube Ceramic sanitaarkeraamika paistab silma mitmesuguste funktsioonidega, mis suurendavad kasutusmugavust. GROHE PureGuardi kattekiht ennetab bakterite vohamist ja takistab mustuse kogunemis, tagades hügieenilise pinna, mida on lihtne puhastada. WC-potid on siseservata ja võimsa, ent vaikse loputusega Triple Vortex. Pehmelt sulguv kaas ja kiirelt eemaldatav prill-laud teevad puhastamise veelgi lihtsamaks. GROHE kollektsiooni Cube Ceramicu tooted, mida on lihtne hooldada, ei näe mitte ainult head välja, vaid paistavad silma ka tippklassi kvaliteediga.

Galerii

GROHE Tehnoloogiad

PUREGUARD

PINNAD JÄÄVAD SÄRAVVALGEKS, EI MINGEID BAKTEREID EGA MUSTUST

LOPUTUS TRIPLE VORTEX

KOLMEKORDNE TÕHUSUS: PUHAS JA VAIKNE

SISESERVATA EHITUS

BAKTERITEL EI OLE KUHUGI PEITUDA

PEHMELT SULGUV KAAS

SUJUV JA VAIKNE

KIIRELT EEMALDATAV PRILL-LAUD

KIIRELT EEMALDATAV HÕLPSAKS PUHASTAMISEKS

Brošüür

Perfect Match