GROHE SENSE GUARDI NUTIKAS VEEKONTROLLER

GROHE Sense Guardiga on teil täielik kontroll oma koduse veesüsteemi üle. See on suurepärane võimalus hoida silm peal oma veekulul ning tuvastada ja sulgeda lekkeid ning lõhkenud veetorusid**, isegi kui te ei viibi parasjagu ise kodus.

GROHE Sense Guard on Wi-Fi-ühendusega veekontroller, mis paigaldatakse otse veevärgi ühendustorule. See näeb otseses mõttes kogu vett, mis teie majapidamisse liigub. Lekke tuvastamise korral võib see veevarustuse kinni keerata, et vähendada lekke põhjustatud kahjustusi. Võite end ööpäev ringi kindlalt tunda, sest GROHE Sense Guard hoiab teie veevarustusel silma peal.

MINIMEERIGE VEETORUDEGA SEOTUD VEEKAHJUSTUSED

IGAKÜLGNE KONTROLL VEEVARUSTUSE ÜLE

Tuvastab lõhkenud torud** ja sulgeb veevarustuse automaatselt

Mõelge kõige halvemale võimalikule stsenaariumile: veetoru lõhkeb, kelder hakkab uputama, hallitus levib seina mööda üles, antiiksed mööbliesemed saavad rikutud ja... aitab!

GROHE Sense Guard sulgeb veevarustuse automaatselt niipea, kui tuvastab mõne lõhkenud toru. Telefonirakendus GROHE Sense teavitab teid veevarustuse sulgemisest, et võiksite end taas muretult tunda.

Pisilekete* tuvastamine

Manage silme ette öösel tilkuv segisti, lõpuni kinni keeramata aiavoolik või WC, kus vesi on jooksma jäänud. Unustada ei maksa ka seinte vahel tilkuvat veetoru... Need ei tundu küll kuigi suured probleemid, aga pikas perspektiivis tähendavad need tohutut veeraiskamist. Ja ka sama suurt rahakulu.

Sageli kulub seina taha peidetud pisilekete avastamiseks mitu kuud ning selleks ajaks võib niiskus seintele ja põrandatele juba märkimisväärset kahju tekitada. GROHE Sense Guard tuvastab enamiku külma vee süsteemis olevatest pisileketest ja annab teile neist teada, et saaksite võtta vajalikud vastumeetmed.

Iseõppiv algoritm ebaharilikult suure veekulu tuvastamiseks

GROHE Sense Guard kaitseb teie kodu, jälgides veekasutust ja tuvastades kõrvalekaldeid. Tegu on nutika iseõppiva seadmega, mille kaitsevõime kasvab võrdeliselt kogutud andmetega. GROHE Sense Guard lähtub teie seadetest ja majapidamisest, et veevarustuse kontroll vastaks just teie vajadustele.

Kui katkematult süsteemist väljavoolava vee hulk osutab ebaharilikule veekulule või kui veekulu ületab lubatud läviväärtuse, võib GROHE Sense Guard veevarustuse automaatselt sulgeda.

Pidev veevoolu, -surve ja -temperatuuri mõõtmine

Parima kaitse pakkumiseks veetorudega seotud veekahjustuste vastu mõõdab GROHE Sense Guard kolme peamist näitajat: veevoolu, veesurvet ja süsteemi temperatuuri. Tänu pidevale seirele ja GROHE Sense Guardi algoritmile suudab GROHE tuvastada murekohad ja lekked teie veesüsteemis, enne kui need jõuavad uputuse põhjustada.

Rakendusega GROHE Sense saate kõikide mõõdetavate näitajate viimaseid tulemusi kontrollida igal ajal ja igal pool. Ühtlasi saate rakendust kasutada veevarustuse sulgemiseks.

Veevarustuse automaatne sulgemine, kui GROHE Sense’i andur tuvastab lekke

Lisakaitse kõikidele seadmetele. Kui GHOHE Sense’i veeandur tuvastab uputuse, võib GROHE Sense Guard veevarustuse automaatselt kinni keerata. GROHE Sense’i veeandurite paigaldamine tähtsatesse kohtadesse aitab probleeme kiiremini tuvastada.

VEEKULU JÄLGIMINE

GROHE Sense Guardi kogutud mõõtmistulemuste alusel annab rakendus GROHE Sense teile täieliku ülevaate veekulust päevade, nädalate ja kuude kaupa. Nii ei taba teid aasta lõpus ebameeldivad üllatused ja saate lõpuks ometi selge ülevaate oma veekulust.

Peale selle saate rakenduses vaadata veesurve ja süsteemi temperatuuri regulaarseid mõõtmistulemusi, et veesüsteemi olukorral alati silm peal hoida.

WATER DAMAGE: NO. 1 PROBLEM IN THE HOME!

54% OF HOUSEHOLDS EXPERIENCED A WATER DAMAGE IN THEIR HOUSES.***

Check the facts about water damage

NUMEROUS CASES OF WATER DAMAGE DETECTED IN TIME

“Microleaks were detected by the GROHE Sense Guard, which cut off the water supply and allowed me to avoid much more water damage to my home.”

Yvan Chevrat, France

Read stories of product users

VAADAKE PAIGALDUSNÕUDEID JA VÕTKE ÜHENDUST PAIGALDUSSPETSIALISTIGA

Learn how to install GROHE Sense Guard

To get your house protected NOW, find and contact a Water Security Expert in your area:

GROHE AUHINDADEGA PÄRJATUD NUTIKA KODU LAHENDUS

VÄLJAPAISTEV DISAIN JA TIPPTASEMEL TEHNIKA

GROHE Sense Guard on pälvinud hulga mainekaid auhindu uuenduslikkuse, tehnoloogia ja disainilahenduse eest.

Tootevalik

ADDITIONAL INFORMATION ON GROHE SENSE GUARD

How to install and set up the smart water controller.

Go to GROHE Sense Guard installation

Do you need help how to use or install the products?

Go to Grohe Sense help center

LOE LÄHEMALT

Experience GROHE Sense and GROHE Sense Guard in full detail.

Open the product brochure

The smart water sensor.

Discover GROHE Sense

The personal water management app.

Discover GROHE Sense App

* Pisilekete katse tehakse kord iga 24 tunni jooksul. Selle tulemusi võivad mõjutada torude materjal, suurus ja muud omadused. Pisilekete tuvastamine piirdub üldjuhul külmaveesüsteemiga. Kui paigaldate ka GROHE Sense’i, annab see ülevaate muutustest niiskustasemes.

** GROHE määratleb toru lõhkemist kui augu või prao tekkimist seadmest allavoolu paiknevas torustikus, mille tagajärg on vee soovimatu äravool peaaegu maksimaalsel voolukiirusel. Et torude purunemise tuvastamine oleneb tavapärase veekasutuse näitajatest, võib veevarustuse sulgemiseni kuluv aeg suuresti varieeruda. Sel ajal võib jätkuda vee soovimatu äravool. GROHE Sense’i paigaldamine tähtsatesse kohtadesse aitab tagada kiirema tuvastamise.

*** Allikas: The ConsumerView, jaanuar 2017, kvantitatiivne hinnang Euroopas.