Enne kui tilkumisest saab uputus. GROHE SENSE’I VEEVARUSTUSE KONTROLLSÜSTEEM NUTIKA KODU JAOKS

GROHE Sense’i süsteem tuvastab ja peatab lekked enne tõsisema veekahjustuse tekkimist. Ööpäev ringi töötavad ja hoiatuste saatmiseks GROHE rakendusega ühildatud nutika kodu seadmed muudavad teie kodu tunduvalt turvalisemaks. VÄLTIGE VEEKAHJUSTUSTEST TINGITUD PROBLEEME JA KULUSID GROHE SENSE’I JA GROHE SENSE GUARDI VEEVARUSTUSE KONTROLLSÜSTEEMIGA.

TÄIELIK ÖÖPÄEVANE VEEVARUSTUSE KONTROLLSÜSTEEM TEIE KODUS

.

WATER DAMAGE: NO. 1 PROBLEM IN THE HOME!

54% OF HOUSEHOLDS EXPERIENCED A WATER DAMAGE IN THEIR HOUSES.***

Check the facts about water damage

NUMEROUS CASES OF WATER DAMAGE DETECTED IN TIME

“Fortunately, I discovered the issue in time. Otherwise, the water would have spread all over the floor below, which had just been renovated.”

Oliver Black, Germany

Read stories of product users

GROHE SENSE’I PÕHIELEMENDID

GROHE SENSE – NUTIKAS VEEANDUR

GROHE Sense’i veeandur tuvastab vee olemasolu, jälgib temperatuuri ja õhuniiskuse taset ning saadab teile automaatse hoiatuse enne, kui väike veeleke viib tõsisemate tagajärgedeni.

Read more about GROHE Sense

GROHE SENSE GUARD – NUTIKAS VEEKONTROLLER

Jälgib veekulu, tuvastab pisilekked* ja lõhkenud veetoru** tuvastamise korral sulgeb automaatselt veevarustuse. GROHE Sense Guardiga on veevarustus lõpuks ometi täielikult teie kontrolli all.

Read more about GROHE Sense Guard

RAKENDUS GROHE SENSE – TEIE ISIKLIK VEEMAJANDUSRAKENDUS

GROHE Sense’i nutika kodu veerakendus, millele tuginevad kõik võrguühendusega GROHE tooted. Rakendusega saate oma kodu veevarustusest igal pool ja igal ajal vahetu ülevaate.

Read more about GROHE Sense app

GROHE AUHINDADEGA PÄRJATUD NUTIKA KODU LAHENDUS

VÄLJAPAISTEV DISAIN JA TIPPTASEMEL TEHNIKA

GROHE Sense ja GROHE Sense Guard on pälvinud hulga mainekaid auhindu uuenduslikkuse, tehnoloogia ja disainilahenduse eest.

NEW OPPORTUNITIES FOR BUSINESSES!

ARE YOU AN INSTALLER?

Find out how to grow your business with new water security solutions and how to install the products!

Continue to installer page

ARE YOU AN INSURER?

Learn about the offer of GROHE for insurance companies and business partnerships!

Continue to insurance page

* Pisilekete katse tehakse kord iga 24 tunni jooksul. Selle tulemusi võivad mõjutada torude materjal, suurus ja muud omadused. Pisilekete tuvastamine piirdub üldjuhul külmaveesüsteemiga. Kui paigaldate ka GROHE Sense’i, annab see ülevaate muutustest niiskustasemes.

** GROHE määratleb toru lõhkemist kui augu või prao tekkimist seadmest allavoolu paiknevas torustikus, mille tagajärg on vee soovimatu äravool peaaegu maksimaalsel voolukiirusel. Et torude purunemise tuvastamine oleneb tavapärase veekasutuse näitajatest, võib veevarustuse sulgemiseni kuluv aeg suuresti varieeruda. Sel ajal võib jätkuda vee soovimatu äravool. GROHE Sense’i paigaldamine tähtsatesse kohtadesse aitab tagada kiirema tuvastamise.

*** Allikas: The ConsumerView, jaanuar 2017, kvantitatiivne hinnang Euroopas.