GROHEst lähemalt

GROHE on maailma juhtiv sanitaartehnika ettevõte ja rahvusvahelise haardega kaubamärk, mille eesmärk on pakkuda uuenduslikke sanitaarlahendusi.

GROHE on paljude aastakümnete vältel seadnud esikohale sellised kaubamärgi jaoks olulised väärtused nagu tehnoloogia, kvaliteet, disain ja säästvus, mis kõik annavad tunnistust GROHE kindlast eesmärgist pakkuda erakordseid elamusi ning jääda truuks oma juhtlausele „Pure Freude an Wasser“ ehk „Puhas nauding veest“. Kuna GROHE inseneritöö ning uuenduste ja disainiga seotud tegevuse keskpunktis on Saksamaa, siis kannavad GROHE tooted kvaliteedimärki „Toodetud Saksamaal“, mis suurendab veelgi klientide usaldust selle kaubamärgi vastu. Kõigis GROHE tootmisvõrku kuuluvates tehastes on tootmine korraldatud ülima täpsusega, et tagada selle vastavus GROHE püsivalt kõrgetele normidele. Nii on kindel, et GROHE tooted vastavad nii kvaliteedi kui ka funktsionaalsuse poolest ka kõige rangematele nõudmistele.

Ainuüksi viimase kümne aasta jooksul on GROHE tänu tehtud edusammudele pälvinud rohkem kui 240 disaini- ja innovatsiooniauhinda ning on arvatud 2015. aastal Saksamaa kolme kõige jätkusuutlikuma suurettevõtte hulka. Kõikjal üle maailma kasutatakse paljudes nimekates projektides GROHE tooteid, mis näitab, et arhitektid, disainerid ja kinnisvaraarendajad eelistavad just seda kaubamärki.

Alates 2014. aastast kuulub GROHE ettevõttesse LIXIL Group Corporation, mis on noteeritud Tokyo börsil. LIXIL on ülemaailmne turuliider sanitaartehnika valdkonnas ja ka Jaapani juhtiv ehitusmaterjalide tarnija.

Meie kaubamärgi väärtused

Kvaliteet, tehnoloogia, disain ja säästvus. Need neli põhiväärtust tõstavad esile GROHE kindlat eesmärki pakkuda erakordseid elamusi. Me järgime väga rangeid norme, tagamaks, et iga kord, kui avate GROHE segisti või lähete duši alla, tunnetate selle erilisust.

GROHE Headquarter in Düsseldorf

GROHE Groupi veebisait

Külastage GROHE Groupi veebisaiti, kust leiate täpsemat teavet ja arvandmeid ettevõtte kohta, aga ka investoritele, ajakirjanikele ja edasimüüjatele mõeldud infot ning projekteerimislahendusi.

GROHE Groupi veebisait