Vannitoatarvikud

Vannitoa kujundusele annavad viimase lihvi GROHE lisatarvikud. GROHE lisatarvikute valikus on olemas kõik, mida vajate elegantsete lisanüansside andmiseks ja meelepärases stiilis vannitoa kujundamiseks.

Oleme pööranud tähelepanu kõigele – alates käterätikuivatitest ja seebidosaatoritest kuni WC-poti harjade ja riputusnagideni. Meie valikust leiate kauni kujundusega praktilised lisatarvikud, mis rikastavad teie vannitoa üldilmet pikki aastaid.

Selection

GROHE sarja Selection kuuluvates hästi läbimõeldud ja harmoonilise ilmega toodetes käivad vorm ja funktsioon käsikäes. Lisatarvikud, mis on mõeldud täiendama GROHE sarju Plus, Essence ja Lineare ning on saadaval kümne pinnaviimistlusega, annavad stiilsele vannitoale viimase lihvi.

Selection

Selection Cube

Sarja Selection Cube lisatarvikuid iseloomustavad karged ja kubistlikud jooned ning need sobivad suurepäraselt täiendama moodsat ja minimalistlikku vannituba.

Selection Cube

Essentials

Puhta vormi ja moodsa disainiga lisatarvikud, mis on praktilised ja mitmekülgsed. Sarja Essentials lisatarvikud sobivad igale vannitoale värske ilme andmiseks.

Essentials

Essentials Cube

Sarja Essentials Cube stiilsed ja kubismist inspireeritud vormid sobivad kui valatult moodsasse ja minimalistlikku vannituppa.

Essentials Cube

Essentials Authentic

Klassikaline stiil on ajatu. Sari Essentials Authentic täiendab suurepäraselt traditsioonilise kujunduse elegantset üldmuljet.

Essentials Authentic

Bau Cosmopolitan

Bauhausist inspireeritud sarja Bau Cosmopolitan lisatarvikud toovad igasse vannituppa esteetilist harmooniat. Minimalistlikud lisatarvikud, mis sobivad suurepäraselt kõigi GROHE Bau segistite kollektsioonidega, loovad vannitoas tasakaaluka ja rahuliku õhustiku.

Bau Cosmopolitan

Värvimäng vannitoas

Kas kroomitud pinnad tunduvad teile liialt harilikud ja igavad? Kas eelistaksite kuldseid, hõbedasi, punakuldseid või tumehalle lisatarvikuid? Kui jah, siis olete sattunud õigesse kohta. GROHE pakub täisvalikut vannitoa segisteid, dušše ja lisatarvikuid eri värvitoonides ja mitme pinnaviimistlusega. Kujundage vannituba just teile meelepärases stiilis ja värvitoonis.

GROHE Colors