GROHE Garantii

2+1 tootjagarantii

GROHE tooted on nii murrangulised kui ka uuenduslikud ning alati on tagatud esmaklassiline kvaliteet. GROHE tooteid ostes võite kindel olla, et teie investeeringus on kvaliteet ja tehnilised lahendused täiuslikus tasakaalus säästva tootmisega.

GROHE pakub lõppkliendile garantiiteenuseid, mis kehtivad kõigile lõppklientidele tarnitavatele GROHE kaubamärgiga toodetele, millele kehtib Grohe 2-aastane pikendatav tootjagarantii.

Toodete registreerimine garantiiaja pikendamiseks

5-aastane tootjagarantii

Kvaliteetsed materjalid ja uusimad tootmismeetodid on ühendatud juhtiva tehnoloogiaga, et tagada töökindlus paljude aastate jooksul. See kajastub ka tootja 5-aastases garantiis.

Täidame oma lubaduse, et võite meilt oodata vaid parimaid tulemusi. Kui vajate remonti või asendust, oleme koos usaldusväärse spetsialiseerunud paigaldajaga teie jaoks olemas.

Nautige meie ainulaadset mugavust ja suurepärast funktsionaalsust. Lubame, et saate GROHE tooteid usaldada. Garanteeritult.

Täielikud garantiitingimused
10 Years Warranty

Tootja 10-aastane pikendatud garantii

Nautige tootja pikendatud 10-aastase garantii (kehtib alates 1. märtsist 2013 toodetavatele toodetele) eeliseid – nii teile kui ka teie klientidele – sisseehitatud loputuskastide (eraldi) ja meie sisseehitatud loputuskastide jaoks paigaldussüsteemis Rapid SL, Rapid SLX, Uniset ja Rapid Pro ning meie sisseehitatud seadmetele Rapido ja Non-Rapido.

Tootja garantii tagamine on elementaarne toodete puhul, mille funktsioon on otsustava tähtsusega ja mis jäävad seina taha peitu. See annab teile hea tunde, et olete teinud kvaliteedi, innovatsiooni ja tehnoloogia koha pealt õige otsuse, usaldades GROHE tagapaneeli tehnoloogiat.

Täielikud garantiitingimused