Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL
DUŠI VÕTMINE MINU MOODI

Teie võimas ja täiuslik dušisüsteem

Dušisüsteem GROHE Euphoria SmartControl pakub duši all tõeliselt eufoorilist elamust.
Euphoria SmartControl pakub kõike – alates mugavatest ja kasutajasõbralikest funktsioonidest ning lõpetades elegantse nüüdisaegse kujundusega.

Brochure
GROHE SMARTCONTROL

Avastage Smartcontroli Maailma

DUŠISÜSTEEM GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 310

Uuenduslikud funktsioonid

Millist dušši te täna soovite? Dušisüsteemiga Euphoria SmartControl 310 saate olenevalt meeleolust valida kahe pihustusrežiimi vahel või neid omavahel kombineerida. GROHE PureRain pakub lõõgastavat ja värskendavat dušši, mahedat nagu suvine vihm, uus pihustusrežiim GROHE ActiveRain aga võimsat ergutavat pihustust, küllalt tugevat šampooni väljaloputamiseks.
Kui kasutate Euphoria SmartControl 310, võite ka kindel olla, et kõige tähtsamad on mugavus ja turvalisus. Tehnoloogia GROHE TurboStat tagab, et soovitud temperatuuriga vesi on olemas sekundi murdosa jooksul ega muutu kogu duši võtmise ajal.

Euphoria SmartControl 310 loomisel on igati silmas peetud kasutuslihtsust – dušiliuguri abil ei ole käsiduši kõrguse muutmine mingi vaev, dušilifti QuickFix on aga hõlbus paigaldada valmispuuritud avade abil.

Iseenesest selge juhtimine

Dušisüsteemi Euphoria SmartControl 310 kasutamise teeb meeldivaks iseenesestmõistetav kasutamine – ainult vajuta, pööra ja võta dušši. Nagu see annab täpse kontrolli veekoguse üle, muudab Euphoria 310 funktsioon SmartControl hõlpsaks ka pihustusrežiimi vahetamise ja isegi kahe režiimi üheaegse kasutamise. Euphoria SmartControl 310 laseb koguni salvestada eelistatud veekoguse järgmise duši võtmise korra jaoks.

Tipptasemel kujundus

Need, kes armastavad disaini, hakkavad jumaldama dušisüsteemi Euphoria SmartControl 310 välisilmet – see pakub iga nüüdisaegse vannitoa jaoks ideaalseid kujundusvariante. Külluslik 310 mm dušiotsak on saadaval nii ümara kui ka täiuslikult ruudukujulisena. Ka saab valida Euphoria SmartControl 310 dušiplaadi materjali – valikuvõimalusteks on rabavalt kaunis ja vastupidav kroomviimistlus StarLight või elegantne akrüülklaas MoonWhite.

DUŠISÜSTEEM GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260

Omanäoline kujundus ja funktsioonid

Dušisüsteemi Euphoria SmartControl 260 oluliseks omaduseks on nüüdisaegne hea välimus ja selged jooned. Ent kujundus hõlmab nii paljut muud – külluslik dušiotsak on paigaldatud mugavasse pöördhoidikusse, mis võimaldab pööramist 180 kraadi ulatuses, et leida just teie jaoks ideaalne nurk. Euphoria SmartControl 260 dušiliugur võimaldab hõlpsalt muuta käsiduši kõrgust, dušilifti QuickFix on valmispuuritud avade abil hõlbus paigaldada.

SmartControli moodulil on kompaktne, pealt tasane korpus, mille peal on väga mugav hoida šampooni või seepi. Väiksema vannitoa jaoks saate valida täiendava vannikraaniga Euphoria 260, et mugavalt ja stiilselt vanni kohal dušši võtta.

Astuge tsooni

Euphoria SmartControl 260 pihustusplaadi keskel paiknev uuenduslik nupp lisab veelgi kümblusvõimalusi. Nuppu pöörates saate vaheldumisi kasutada duši kolme pihustustsooni. Tsoon 1 pakub tugevate veejugadega pihustusrežiimi, tsoon 2 virgutavat pihustusrežiimi SmartRain ja tsoon 3 pihustusrežiimi Rain, mille korral vett voolab pihustiplaadi kõigist avadest ja tekib tunne, nagu lõõgastuksite mahedas suvises vihmasajus. Pöörake veel ja veel, proovige kõik kolm tsooni uuesti läbi. Lihtsam kui dušisüsteemiga GROHE Euphoria Smartcontrol 260 ei saaks kümbluse kohandamine enam ollagi.

Kõigepealt üleplaadi pihustusrežiim Rain, siis SmartRain-pihustus ja seejärel tugevamate jugadega Jet-režiim. Nii tihti, kui aga soovite ...

Tsoon 1

Pihustusrežiim Jet

Tsoon 2

Pihustusrežiim SmartRain

Tsoon 3

Üleplaadi pihustusrežiim Rain

Product range

Shower

26509000
chrome
Add to notepad
1 135,00 € RRP incl. VAT
Shower system with thermostat for wall mounting
26508LS0
moon white
Add to notepad
1 510,00 € RRP incl. VAT
Shower system with thermostat for wall mounting
26508000
chrome
Add to notepad
1 307,00 € RRP incl. VAT
Shower system with thermostat for wall mounting
26507LS0
moon white
Add to notepad
1 510,00 € RRP incl. VAT
Shower system with thermostat for wall mounting
26507000
chrome
Add to notepad
1 307,00 € RRP incl. VAT
Shower system with thermostat for wall mounting

Bath tub

26510000
chrome
Add to notepad
1 320,00 € RRP incl. VAT
Shower system with bath thermostat for wall mounting