Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

AVASTAGE KATMATA TERMOSTAATIDE UUS STANDARD
Grohtherm SmartControl

Saage tuttavaks – see on Grohtherm SmartControl, uus suur areng katmata termostaatide valdkonnas, mis pakub teie vannitoa jaoks äärmist töökindlust ja reguleerimistäpsust.

Grohtherm SmartControl on saadaval eraldi seadmena, mille loomisel on ühendatud veatult kaunis välimus, mida võib oodata igalt GROHE tootelt, ja SmartControli lihtne iseenesestmõistetav mugavus.

Brochure
GROHE SMARTCONTROL

Avastage Smartcontroli Maailma

Turvaline ja töökindel lahendus

Grohtherm SmartControl on saadaval ühe SmartControl-nupuga dušitermostaadina, vannikraanile ja käsidušile mõeldud kahenupulise vannitermostaadina või dušikomplekti osana koos 600 mm või 900 mm dušilifti ja massaažidušiga Euphoria 110. Tänu kõigi Grohtherm SmartControli versioonide katmata kujundusele on neid hõlbus paigaldada igasse vannituppa ja need sobivad ideaalselt vannitoa täiendamiseks.

Täpne juhtimine, uuenduslikud funktsioonid

Grohtherm SmartControl on uuenduslik duši juhtseade, mis võimaldab vaevata reguleerida veekogust ja -temperatuuri. Lisaks saab selle abil eelistatud pihustusrežiimi valida ning üla- ja käsidušši või vannikraani igasuguse pingutuseta vaheldumisi sisse lülitada. Veekoguse suurendamiseks pöörake lihtsalt ergonoomilist käepidet GROHE ProGrip – säästuasendist Eco kuni täisasendini Full Flow – ja kui soovite vähem vett, pöörake seda allapoole. Kui soovite, võite ka vajutada ja vee korraks hoopis välja lülitada. Grohtherm SmartControl võimaldab koguni salvestada eelistused järgmiseks kümbluskorraks.

Tänu tehnoloogiale GROHE TurboStat tähendab Grohtherm täielikku töökindlust, mis tagab, et soovitud veetemperatuur saavutatakse sekundi murdosaga. Kui vesi juba voolab, võite kindel olla, et temperatuur enam ei muutu – ei mingeid halbu üllatusi. CoolTouch täies ulatuses tähendab, et termostaadi Grohtherm SmartControl pinnal on temperatuur alati käega katsumiseks ohutu.

Elegantne ja praktiline kujundus

Grohtherm SmartControl võimaldab teil mahutada oma unistuste duši isegi väikesesse ruumi. Selgejooneline ja kompaktne kujundus jätab duši alla küllaldaselt ruumi ja sile pealne sobib ideaalselt pesemistarvete käepäraseks hoidmiseks. Lisage sellele SmartControli nuppude lihtsad ja iseenesestmõistetavad tähistused ning näete, et Grohtherm SmartControl kiirgab elegantsi ja sundimatut praktilisust.

Exposed thermostat

34720000
chrome
Add to notepad
566,00 € RRP incl. VAT
Thermostatic shower mixer 1/2" with shower set
34719000
chrome
Add to notepad
441,00 € RRP incl. VAT
Thermostatic shower mixer 1/2"
34718000
chrome
Add to notepad
485,00 € RRP incl. VAT
Thermostatic bath mixer 1/2"
34721000
chrome
Add to notepad
572,00 € RRP incl. VAT
Thermostatic shower mixer 1/2" with shower set