UUS AJASTU KATMATA TERMOSTAATIDE VALDKONNAS – Grohtherm SmartControl

Saage tuttavaks – see on Grohtherm SmartControl, suur samm edasi katmata termostaatide valdkonnas, mis tagab teie vannitoas äärmise töökindluse ja reguleerimistäpsuse. Grohtherm SmartControl on saadaval eraldi seadmena, mille loomisel on ühendatud veatult kaunis välimus, mida võib oodata igalt GROHE tootelt ja SmartControli lihtne iseenesestmõistetav mugavus.

Ohutu ja töökindel lahendus

Grohtherm SmartControl on saadaval ühe SmartControl-nupuga dušitermostaadina, vannisegistile ja käsidušile mõeldud kahenupulise vannitermostaadina või dušikomplekti osana koos 600 mm või 900 mm dušitoru ja massaažidušiga Euphoria 110. Tänu kõigi Grohtherm SmartControli versioonide katmata kujundusele on neid hõlbus paigaldada igasse vannituppa ja need sobivad ideaalselt vannitoa täiendamiseks.

Leidke lähim müügisalong

Täpne juhtimine, uuenduslikud funktsioonid

Grohtherm SmartControl on uuenduslik duši juhtseade, mis võimaldab vaevata reguleerida veekogust ja -temperatuuri. Lisaks saab selle abil eelistatud pihustusrežiimi valida ning pea- ja käsidušši või vannisegisti igasuguse pingutuseta vaheldumisi sisse lülitada. Veekoguse suurendamiseks keerake lihtsalt ergonoomilist käepidet GROHE ProGrip – säästuasendist Eco kuni täisasendini Full Flow – ja kui soovite vähem vett, keerake seda allapoole. Kui soovite, võite ka vajutada ja vee korraks hoopis välja lülitada. Grohtherm SmartControl võimaldab koguni salvestada eelistused järgmiseks kümbluskorraks.

Tänu tehnoloogiale GROHE TurboStat tähendab Grohtherm täielikku töökindlust, mis tagab, et soovitud veetemperatuur saavutatakse sekundi murdosaga. Kui vesi juba voolab, võite kindel olla, et temperatuur enam ei muutu – ei mingeid halbu üllatusi. 100% CoolTouch tähendab, et termostaadi Grohtherm SmartControl pinnal on temperatuur alati käega katsumiseks ohutu.

Elegantne ja praktiline kujundus

Grohtherm SmartControl võimaldab teil mahutada oma unistuste duši isegi väikesesse ruumi. Selgejooneline ja kompaktne kujundus jätab duši alla küllaldaselt ruumi ja sile pealne sobib ideaalselt pesemistarvete käepäraseks hoidmiseks. Lisage sellele SmartControli nuppude lihtsad ja iseenesestmõistetavad tähistused ning näete, et Grohtherm SmartControl kiirgab elegantsi ja sundimatut praktilisust.

Tootevalik

Brošüür

GROHE SMARTCONTROL