Concealed Showers

PEITSÜSTEEMI VARJATUD EELISED

Ruum on väärtuslik vara ja tihti on seda vähevõitu. Peidetud süsteemid jätavad duši all viibimiseks rohkem ruumi, kuid ei vähenda funktsionaalsust ega mugavust. Samuti on neil praktilised eelised: puhastamine on kiirem ja mugavam. Peidetud tehnoloogia pakub teile rohkemat.
Universaalsete lahendustega GROHE Rapido SmartBox System on vastus kõigele. Juba ehituse ajal paigaldatav GROHE süsteem ei ole kunagi varem pakkunud nii palju erinevaid võimalusi ning paindlikkust ja vabadust. GROHE Rapido SmartBox Systemiga saate karbi kohe paigaldada ja otsustada tulevikus, milliseid tarvikuid kasutada.

PUHAS MINIMALISM: GROHTHERM SMARTCONTROL & RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Kui teil on võimalik planeerida duširuum algusest peale on Grohtherm SmartControl koos dušiotsakuga Rainshower SmartActive 310 suurepärane valik. Varjatud paigaldusega ja eriti õhukese disainiga Grohtherm SmartControl jätab duši all viibimiseks rohkem ruumi ning on lihtsa ja minimalistliku välimusega. Samuti on sel praktilised eelised: puhastamine on kiirem ja mugavam. Tänu suurele dušiotsikule ja võimalusele valida kahe erineva pihustusrežiimi, leebe ja rahustava GROHE PureRaini ning uue stimuleeriva GROHE ActiveRaini vahel või kombineerida mõlemat on dušš Rainshower SmartActive 310-ga nauding, mida iga päev oodata.

IDEAALNE VIIMISTLUS IGALE KUJULE NII ÜMMARGUSELE KUI KA KANDILISELE

VABANEGE STRESSIST JA ŠAMPOONIST

Valige õrna suvevihma ja paduvihma vahel – mõlemad on vaid nupuvajutuse kaugusel. Keskne pihustusrežiim GROHE ActiveRain tagab võimsa veejoa, mis loputab kiirelt ja tõhusalt kõik šampoonijäägid ning stimuleerib peanahka, jättes sellele värske ja puhta tunde. Või valige pihustusrežiim GROHE PureRain ja lõõgastuge pehme värskendava vihmaduši all.

Grohtherm SmartControli disain on palju enamat kui vaid praktiline. Selle õhuke ja voolujooneline välimus sobib ideaalselt igasse vannituppa. 10 mm paksused seinaplaadid muudavad Grohtherm SmartControli tarvikukomplektid ühtviisi elegantseks ja ruumisäästlikuks.

Ümmargune, kandiline või kuubikujuline?

Ümmargune, kandiline või kuubikujuline?

Ümmargune, kandiline või kuubikujuline?

KAHE KÄEPIDEMEGA TERMOSTAADID ARMUTE NEISSE ESIMESEST SILMAPILGUST

Suurema mugavuse, käepärasuse ja avaruse tagamiseks väljatöötatud kahe käepidemega termostaadid näivad petlikult lihtsad. 10 mm paksused plaadid ja juhtnuppude õhuke disain tagavad, et kogu väljaulatus on vaid 43 mm. Kõik meie kahe käepidemega termostaadid pakuvad head välimust ja lisaruumi.

PIHUSTUSREŽIIMI VAHETAMINE? SAATE SEDA TEHA KINNISILMI

Meie uued tavapärase töörežiimiga termostaadid on välja töötatud võimalikult kasutusmugava ja intuitiivsena.

Lülitage käsidušš sisse, keerates ülemist juhtnuppu veidi vastupäeva. Veevoolu suurendamiseks ja võimsama pihustuse saamiseks keerake nuppu veel rohkem vastupäeva. Üladuši valimiseks keerake juhtnuppu päripäeva. Tugevuse suurendamiseks jätkake päripäeva keeramist. Saadaval ühefunktsioonilise mudelina ühe dušiotsiku kasutamiseks või kahefunktsioonilise mudelina dušiks ja vanni täitmiseks.

Avastage Rainshower SmartControl 360

Kolm reguleerimisvõimalust

Kolm reguleerimisvõimalust

Kolm reguleerimisvõimalust

SUJUV KASUTAMINE: ÜHE HOOVAGA SEGISTID

Ühe hoovaga segistid toimivad erakordselt hästi, tagades mugava ja intuitiivse kasutamise. GROHE ühe hoovaga segistid on ühtviisi funktsionaalsed ja stiilse voolujoonelise välimusega: plaadid on vaid 10 mm paksused. Automaatne kahesuunaline diverter ulatub olenemata torude paigaldussügavusest vaid 43 mm väljapoole.

KOLMESUUNALISE DIVERTERIGA SEGISTI – NII NAGU TEILE SOBIB

Segisteid iseloomustab kaunis ja voolujooneline disain. Ent kolmesuunaline diverter paistab silma funktsionaalsuse puhta elegantsiga.* Ülemisel käepidemel on kolm asendit. Keeramine võimaldab valida näiteks tugeva veejoa, lõõgastava vihmaduši ja käsiduši vahel. Või üladuši, käsiduši ja vanni täitmise vahel. Alumise käepidemega saab mugavalt temperatuuri reguleerida: sooja vee jaoks keerake vastupäeva, külma jaoks päripäeva. Käepideme tõstmine reguleerib veekogust.

Avastage Rainshower SmartControl 360