NAUTIGE EELISEID, MIDA PAKUVAD UUENDUSLIKUD ERIJOONED, PINNAD JA OMADUSED

VALAMUTE UUENDUSLIKUD ERIJOONED – GROHE valamutel on hulk nutikaid omadusi, tänu millele ei ole nõudepesu enam nii tüütu kohustus. Meie valamuid on lihtne puhastada, need ei tekita liigset müra ja äravooluklapi saab avada kaugjuhtimise teel. Lihtsalt valige meelepärane materjal, suurus, mudel ja värvitoon.

ERIJOONED

GROHE QuickFix

Tänu GROHE QuickFixi süsteemile käib valamu paigaldamine kiiresti. Enamik meie valamuid on ka pööratavad, sest segistiaugud on neile juba sisse löödud.

GROHE Whisper

Tasa! Tänu tihedale kvartsi ja akrüüli segule summutavad GROHE komposiitmaterjalist valamud helisid, mida tekitab voolav vesi ja pottide-pannidega toimetamine.

TOODETE ERIJOONED

AUTOMAATNE ÄRAVOOLUKLAPP

Automaatne äravooluklapp ja lisavõimalusena äravoolusüsteemi surunupp, mis tähendab, et te ei pea enam kunagi kätt musta pesuvette pistma.

SUURED KRAANIKAUSID

Rohkem toimetamisruumi – tänu uuenduslikule arvutipõhisele valutehnoloogiale on kõik GROHE komposiitmaterjalist valamud vähemalt 20 cm sügavuse liitekohtadeta kausiga, kus saab lahedasti pesta suuri potte ja täita veega kõrgeid lillevaase.

MATERJAL

GROHE komposiitmaterjalist köögivalamud on esmaklassiliselt vastupidavad ja praktilised. Meie komposiitmaterjal on iseäranis tugev, koosnedes kvartsist (80%) ja akrüülvaigust. Erilaadse arvutipõhise valutehnoloogia abil valmivad valamud, mis ei karda kuumust, lööke, kriimustusi ega määrdumist. Samuti ei pleegi need UV-kiirguse mõjul, vaid säilitavad suurepärase välimuse ja esmaklassilised omadused. Oleme kindlad, et olete vaimustuses nende valamute siidiselt siledast ja poorideta pinnast, mis on hügieeniline ja lihtsasti puhastatav. Täieliku meelerahu tagab see, et nii nagu kõigil GROHE segistitel on ka valamutel viieaastane garantii.

KUUMAKINDLUS

Kuumad potid-pannid? Nende pärast pole tarvis muretseda. GROHE komposiitmaterjalist valamud on eriti vastupidavad ja kuumakindlad kuni temperatuurini 280 °C.

KRIIMUSTUSKINDLUS

Meie valamute juures on esikohal praktilisus: tugevast komposiitmaterjalist valmistatud kraanikausid ei karda kriimustamist ja kestavad tänu sellele kauem.

MÄÄRDUMISKINDLUS

Praktilised ja kenad GROHE komposiitmaterjalist valamud on määrdumiskindlad ning säilitavad pikka aega suurepärase välimuse.

TÄIELIK TOIDUOHUTUS

Võite olla täiesti kindel GROHE komposiitmaterjalist valamute toiduohutuses – need on igakülgselt hügieenilised ja teevad toiduvalmistamise lihtsamaks.

PLEEKIMISKINDLUS UV-KIIRGUSE SUHTES

Laske päikesevalgus kööki! Meie komposiitmaterjal ei pleegi UV-kiirguse mõjul ning tänu sellele säilitavad meie valamud oma kauni välimuse ja esialgse värvitooni.

TOOTMINE

GROHE pakub laias valikus köögivalamuid alates soodsatest variantidest kuni minimalistliku joonega luksuslike mudeliteni. Uuenduslikus tootmisprotsessis kasutatakse vastupidavat kvartsipõhist komposiitmaterjali, et valmistada valamuid, mis on tugevad ja vastupidavad.

Kõik valamud valmivad arvutiga juhitava polümeerimis-valutehnoloogia abil. See tagab materjali ühtlase värvitooni ning tugeva, liitekohtade ja lisakattekihita pinna. Kõigi vormimise käigus valmivate valamute sügavus on vähemalt 20 cm ja tänu komposiitmaterjali suurele tihedusele summutavad GROHE valamud oluliselt voolava vee tekitatavaid helisid.

KVALITEET, MIS KESTAB TERVE ELU

Võite meie valamutele alati kindel olla. GROHE nime seostatakse kõrge kvaliteediga ja võite loomulikult kindel olla, et kõik meie valamud on tipptasemel. Komposiitmaterjalist valamud on esmaklassiliselt vastupidavad ja praktilised: nende sile poorideta pind on hügieeniline ja lihtsasti puhastatav ning tundub käe all lausa siidine.

Meie komposiitmaterjal on iseäranis tugev, koosnedes kvartsist (80%) ja akrüülvaigust. Erilaadse arvutipõhise valutehnoloogia abil valmivad valamud, mis ei karda kuumust, lööke, kriimustusi ega määrdumist. Samuti ei pleegi need UV-kiirguse mõjul, vaid säilitavad suurepärase välimuse ja esmaklassilised omadused. Täieliku meelerahu tagab see, et nii nagu kõigil GROHE segistitel on ka valamutel viieaastane garantii.

5-aastane tootjagarantii

PAIGALDUSVIISID

Valida saab kahe paigaldusviisi vahel, et saavutada meelepärane üldmulje.

TOPMOUNT

PEALTPAIGALDUS

Harjumuspärane pealtpaigaldus, mille korral jääb tööpinna peale 8 mm kõrgune serv. Paigaldamine toimub klambritega (v.a mudelid 31653, 31654, 31655 ja 31648, mis paigaldatakse ainult silikooniga).

UNDERMOUNT

ALTPAIGALDUS

Märkamatu ja modernne paigaldusviis, mille korral jääb valamu serv tööpinna alla. Paigaldamine klambritega.

Komposiitmaterjalist köögivalamu puhastamine

Komposiitmaterjali on väga kerge puhastada. Kui järgite alltoodud näpunäiteid kestab valamu laitmatu välimus pikki aastaid. Loputage valamut põhjalikult pärast iga kasutuskorda ja kuivatage puhta lapiga. Puhastage valamut niiske lapi ja nõudepesuvahendiga. Loputage hoolikalt veega. Kasutage tugevate plekkide eemaldamiseks nõudepesuvahendit. Kandke seda ringliigutustega kogu valamule, kasutades pehmet käsna. Laske üks minut seista ja loputage hoolikalt veega. Katlakiviplekkide eemaldamiseks kandke valamule väikeses koguses äädikat, laske 20 minutit seista ja loputage. Ärge kasutage traatnuustikuid, abrasiivseid puhastusvahendeid, seebikivi, valgendit, väga kontsentreeritud alkoholipõhiseid puhastusvahendeid, sipelg- või sidrunhapet ega söövitavaid või lahusti- või valgendipõhiseid puhastusvahendeid. Ärge kallake valamusse kuuma rasva ega õli, et vältida äravooluava deformeerumist.

Hooldusjuhend