NAUTIGE EELISEID, MIDA PAKUVAD UUENDUSLIKUD ERIJOONED, PINNAD JA OMADUSED

VALAMUTE UUENDUSLIKUD ERIJOONED – GROHE valamutel on hulk nutikaid omadusi, tänu millele ei ole nõudepesu enam nii tüütu kohustus. Meie valamuid on lihtne puhastada, need ei tekita liigset müra ja äravooluklapi saab avada kaugjuhtimise teel. Lihtsalt valige meelepärane suurus ja mudel.

ERIJOONED

GROHE StarLight

Läikiv ja vastupidav pind tänu millele näeb valamu alati hea välja. GROHE StarLighti pinnad on eriti kvaliteetsest roostevabast terasest, mis on tänu meie uuenduslikule poleerimistehnoloogiale sile ja lihtsasti puhastatav.

GROHE QuickFix

Tänu GROHE QuickFixi süsteemile käib valamu paigaldamine kiiresti. Enamik meie valamuid on ka pööratavad, sest segistiaugud on neile juba sisse löödud.

GROHE Whisper

GROHE valamud on Whisper-tehnoloogia ehk erilaadse isolatsioonikihiga, mis summutab voolava vee tekitatavaid helisid.

TOODETE ERIJOONED

AUTOMAATNE ÄRAVOOLUKLAPP

Äravooluklapi avamine toimub mugavalt kaugjuhtimise teel, nii et käed jäävad puhtaks.

Enam pole tarvis musta pesuvee ära laskmiseks kätt vette panna – äravooluklapi saab avada nupust, nii et käed jäävad puhtaks ja kuivaks.

SUURED VALAMUD

Valamus on mõnusam toimetada tänu eriti sügavale kausile.

Tänu uuenduslikule tootmistehnoloogiale on kõigi GROHE valamute sügavus vähemalt 17 cm, mis tähendab, et valamusse mahuvad lahedalt ka kõige suuremad potid ja pannid.

MATERJAL

Sarjade K300 kuni K1000 köögivalamuid on töödeldud erilaadsete taimekiududega (Tampico), mis tagavad eriti kvaliteetse pinnaviimistluse. Tänu GROHE patenditud poleerimistehnoloogiale (GROHE Satin Finish) on roostevaba pind siledam ja vähem poorne kui paljude teiste kaubamärkide toodetel ning tänu sellele on valamut lihtsam puhastada ja see on oluliselt vastupidavam.

AISI 304 - STAINLESS STEEL

ROOSTEVABA TERAS AISI 304

Kõik GROHE köögivalamud on valmistatud klassi AISI 304 roostevabast terasest, mis vastab tavalisest kõrgematele kvaliteedistandarditele. Tänu suurele kroomi- ja niklisisaldusele on klassi AISI 304 teras eriti läikiva pinnaga ning sellest valmistatud tooted on rooste- ja korrosioonikindlad.

AISI 316 – STAINLESS STEEL (MARINE STEEL)

ROOSTEVABA TERAS AISI 316

Sarja K400+ valamud on valmistatud klassi AISI 316 roostevabast terasest ja peavad tänu sellele hästi vastu isegi piirkondades, kus on roostetamist soodustav soolane õhk. Klassi AISI 316 roostevaba teras ehk nn mereteras on suure kroomi-, nikli- ja molübdeenisisaldusega ning peab seega väga hästi vastu roostele ja korrosioonile ning isegi hapetele ja kloorile.

GROHE PVD

GROHE PVD

Vastupidavad pinnad alates hinnalisest matist kuni teemandina säravani. Edu saladus peitub meie toodete eriti vastupidavas pealispinnas. GROHE kasutab erakordse kvaliteediga pinnakatete jaoks tipptasemel tehnoloogiat. Füüsikalise aurustamise-sadestamise (PVD) protsessiga saadakse kolm korda tugevama koostisega pind, mis on sätendavalt kuldse või stiilselt roostevaba viimistlusega. Peale selle, et selline pinnakate on kõvem, on see ka kümme korda kriimustuskindlam, pidades tõepoolest vastu terve elu.

TOOTMINE

GROHE pakub laias valikus köögivalamuid alates soodsatest variantidest kuni minimalistliku joonega luksuslike mudeliteni. Valamute valmistamiseks kasutatakse alltoodud tootmismeetodeid.

VORMITUD VALAMUD
Valamu vormitakse ühest väga kvaliteetsest roostevaba terase lehest, kasutades pressimisvormi. Hiljem lüüakse sisse segisti- ja äravooluaugud. Nii toodetakse vastupidavaid, ent samas tasukohaseid valamuid, mis võivad olla ka üsna keerulise kujuga.

VORMITUD JA KEEVITATUD VALAMUD
The sink’s frame and bowl are press moulded inhigh-quality stainless steel before being welded together. This process allows for deeper bowls, more vertical walls inside and a slimmer radius between bowl and frame, for a sleek, modern look.

PAINUTATUD JA KEEVITATUD VALAMUD
Väga kvaliteetsest terasest lõigatakse laseriga välja vajalikud osad ja siis painutatakse valmis kausiosa. Seejärel keevitatakse kauss valamu karkassi külge. Tänu sellele meetodile on võimalik valmistada minimalistlikke valamuid, mida iseloomustavad järsemad sisenurgad ja eriti väikese raadiusega servad. Kuna ei kasutata vormimist, püsib teras siledam ja säilitab oma esialgse paksuse isegi kausi põhjas.

Kvaliteet

GROHE nime seostatakse kõrge kvaliteediga ja võite loomulikult kindel olla, et kõik meie köögivalamud on tipptasemel. Kõigi valamute – alates soodsamatest mudelitest paksusega alates 0,6 mm kuni luksuslikemate variantideni paksusega kuni 1 mm – jaoks kasutatakse tavalisest kvaliteetsemat terast ja meie patenditud poleerimisprotsess tagab iseäranis sileda pinna, mida on lihtne puhastada. Täieliku meelerahu tagab see, et sarnaselt GROHE segistitega on ka kõigil valamutel viieaastane garantii.

5-aastane tootjagarantii

PAIGALDUSVIISID

TOPMOUNT

PEALTPAIGALDUS

Harjumuspärane pealtpaigaldus, mille korral jääb tööpinna peale 8 mm kõrgune serv.

FLAT-EDGE

ERITI MADALA ÄÄREGA PEALTPAIGALDUS

Erilaadse 3 mm kõrguse kaldservaga valamud näevad suurepärased välja ja neid on lihtne paigaldada.

UNDERMOUNT

ALTPAIGALDUS

Märkamatu ja modernne paigaldusviis, valamu serv jääb tööpinna alla.

FLUSH-MOUNT

TASAPINNALINE PAIGALDUS

Süvispaigalduse korral freesitakse valamu õhukeste servade jaoks tööpinda 1,5 mm sügavusega kontuur ja tänu sellele tekib ilma üleminekuta sile tasapind. Seda tüüpi valamud sobivad ka pealtpaigalduseks.

Roostevaba köögivalamu puhastamine

Roostevaba terast on väga lihtne puhastada. Kui järgite alltoodud näpunäiteid, kestab valamu laitmatu välimus pikki aastaid. Loputage valamut põhjalikult pärast iga kasutuskorda ja kuivatage puhta lapiga. Tavalised puhastusvahendid on lubatud, kui need ei sisalda soolhapet ega selle derivaate. Tugevate plekkide eemaldamiseks kasutage väikeses koguses sooja äädikat või spetsiaalselt roostevabale terasele mõeldud puhastusvahendit. Või kasutage puhastusvahendit Grohclean. Ärge puhastage valamut traatnuustiku ega muude esemetega, mis võivad valamu pinda kriimustada. Ärge kasutage soola ega valgendit. Ärge jätke kraanikaussi pikemaks ajaks seisma rauast esemeid.

Hooldusjuhend