MÕNUS PESU PUHTA VEEGA

ILMA ELEKTRITOITETA – GROHE MANUAALNE BIDEEISTE

Muutke oma vannituba kohaks, kus tänu GROHE manuaalsele bideeistmele valitsevad hügieenilisus, värskus ja mugavus. Veega pesemine on nahale loomulikum, hügieenilisem ja leebem kui paberiga puhastamine ning tagab mõnusa ja värske tunde.

GROHE manuaalne bideeiste, mis sobib ka teie praegusesse vannituppa, pakub intiimset pesu tänu kahele eraldi pihustipeale. Põhjalik pihustus jätab vannitoa puhtaks ja kuivaks. Pihustust saab soovikohaselt reguleerida ja puhastusfunktsioon tagab hügieenilisuse.

GROHE manuaalne bideeiste teeb teie vannitoast hügieenilise ja mõnusa pesukoha, mis tagab puhtuse leebel, lõõgastaval ja teie eelistustele vastaval moel. Teil tarvitseb vaid istuda ning GROHE manuaalne bideeiste hoolitseb täieliku puhtuse ja mugavuse eest. Nii lihtne see ongi.

Leidke lähim müügisalong

NII LIHTNE SEE ONGI: KUIDAS BIDEEISTE TÖÖTAB?

WC-poti külge kinnitatav iste ei vaja elektrit: pihustit saab kasutada veesurvel töötava külghoovaga, mis võimaldab teil nautida tõhusat, kuid leebet puhastuselamust.

Tagapesu

  • Täpne intiimne pesu
  • Reguleeritav pihustustugevus

Naistedušš

  • Eraldi pihustivars naiste intiimpiirkonnale
  • Reguleeritav pihustustugevus

Pehmelt sulguv kaas

  • Nii prill-laud kui ka kaas sulguvad vaikselt ja sujuvalt

Tagasitõmmatavad pihustipead

  • Kaks tagasitõmmatavat pihustipead on parema hügieenilisuse tagamiseks hästi kaitstud

Puhastusfunktsiooniga pihustivarred

  • Pihustipäid saab puhastada iga kord enne ja pärast kasutamist
  • Pihustivarred on valmistatud antibakteriaalsest materjalist

ISEENESEST SELGE JUHTIMINE

Otse käeulatuses olev juhthoob paikneb bideeistme küljel. Selle abil saab valida pihustusfunktsiooni ja reguleerida veesurvet, et need vastaksid teie eelistustele. Pihustivarte puhastusfunktsiooni aktiveerimiseks vajutage hoob poolenisti alla või tõstke see poolenisti üles. Tagapesu funktsiooni kasutamiseks vajutage hoob lõpuni alla. Naisteduši kasutamiseks tõstke hoob lõpuni üles.

AUTOMAATPUHASTUS

HOOB ALLA: TAGAPESU

AUTOMAATPUHASTUS

HOOB ÜLES: NAISTEDUŠŠ

VÄLJA TÖÖTATUD TEIE MUGAVUST SILMAS PIDADES

GROHE manuaalne bideeiste muudab lihtsa WC-poti mugavaks ja hügieeniliseks kohaks, kus intiimne hoolitsus ja puhastamine on väga loomulikud tegevused. WC-poti keraamilise osa külge kinnitatud prill-laud ei nõua elektritoidet – seda saab kasutada küljel paikneva hoovaga, mille paneb tööle veesurve, nii et saate ise reguleerida leebet, kuid tõhusat pesu. Ei mingit segadust, pritsimist ega pinget. Vastupidavast Duroplastist prill-laud on elegantne lisandus vannituppa.

SUUREPÄRANE KOKKUSOBIVUS

Oleme GROHES veendunud, et õnnestunud vannitoalahenduse saladus peitub harmoonilises kujunduses. Vannituba peaks olema koht, kus kõik on täiuslikus kooskõlas – nii vormi kui funktsiooni poolest. Tänu GROHELE võite kindel olla, et kõik alates sanitaarkeraamikast ja segistitest kuni kõige väiksemate detailideni sobib omavahel suurepäraselt kokku. Meie täiuslikus kooskõlas vannitoalahendused tagavad kujunduse, mis on sama isikupärane kui teie ise.

BAU CERAMIC – MITMEKÜLGNE JA MOODNE

GROHE manuaalne bideeiste, mis sobib paljude erinevate WC-pottidega, on lihtne lahendus. Selle saab kergesti paigaldada olemasolevale WC-potile ja pole tarvis teha muud, kui ühendada see veevarustusega.

Kuid vormi ja funktsiooni ideaalseks kokkusobitamiseks soovitame seda kasutada koos kollektsiooniga GROHE Bau Ceramic. See moodne ja kaunis sari pakub kõike, mida vaja, sealhulgas kraanikausse ja WC-potte, et lõpptulemus oleks pilkupüüdev ja tänapäevane. Selle jõulised jooned on igakülgses esteetilises kooskõlas manuaalse bideeistmega, tagades maksimaalse mugavuse, tõhususe ja visuaalse veetluse.

Toote andmed

Bau Ceramic
Manual bidet seat
39648SH0

Brošüür

Mugav ja laitmatult puhas

Kas soovite selle kohta veel lugeda?

Lisateabe saamiseks laadige alla meie brošüür

Paigaldusnõuanded

Kas soovite teada, kas manuaalne bideeiste sobib teie praegusele WC-potile?

Vaadake lisa siit

Kas soovite teada, kuidas manuaalset bideeistet paigaldada?

Vaadake lisa siit

Kas vajate abi või teil on küsimusi?

Vaadake lisa siit