MANUAALNE BIDEEISTE – PAIGALDAMINE

Juhised manuaalse bideeistme paigaldamiseks WC-potile leiate kartongkarbi siseküljel olevalt toote tehnilise teabe sildilt. Samuti saate juhised alla laadida meie veebisaidilt.

Lisateabe saamiseks laadige alla paigaldusjuhend

VEEVARUSTUSEGA ÜHENDAMINE

Manuaalne bideeiste vajab ühendust külmaveevarustusega. Manuaalse bideeistme ühendamiseks olemasoleva veevarustusega on enamikul paigaldusjuhtudest vaja T-detaili ja veevoolikut. Paigalduskomplekti saate osta eraldi.

Grohe lisatarvikute komplekt 14074000:
T-detail ja voolik

Grohe lisatarvikute komplekti mõõtjoonis
Vooliku pikkus: 795 mm
Ühendus: 3/8"

Veevarustuse ühenduspunkti asukoht oleneb teie WC-poti tüübist ja vannitoa paigutusest. Siin on paar näidet erinevatest paigaldustingimustest. Professionaalse paigalduse jaoks pöörduge oma paigaldaja poole.

LOPUTUSPAAGIGA WC-POTT

Loputuspaagiga WC-poti korral saate kasutada paagi veevarustust. Selleks on teil vaja T-detaili ja veevoolikut. Mõõtke kaugus veeühendusest manuaalse bideeistme ühenduskohani, et näha, kui pikka veevoolikut on vaja. Siin on paar joonist erinevatest paigaldustingimustest:

Ühendamine loputuspaagi veevarustusega

Ühendamine loputuspaagi veevarustusega

Ühendamine loputuspaagis oleva veevarustusega

SEINALE RIPUTATAVAD/KINNITATAVAD WC-POTID

Kui teil on seinale riputatav/kinnitatav WC-pott, siis kontrollige, kas poti kõrval on nurkventiil. Sellisel juhul saate manuaalse bideeistme otse nurkventiiliga ühendada.

Kui WC-poti lähedal on valamu, saate manuaalse bideeistme ühendada valamu külmaveevarustusega.

Vaadake sellest videost, kuidas manuaalset bideeistet WC-potile paigaldada ja kuidas seda valamu veevarustusega ühendada:

Nõuanne: Grohtherm Micro abil saate manuaalse bideeistme varustada sobiva temperatuuriga veega. Küsige abi paigaldajalt.