GROHE SENSIA ARENA
dušiga WC-pott

Täiesti uuel tasemel intiimne hoolitsus

GROHE Sensia Arena on nutika hoolitsuse võrdkuju. See põhineb GROHE murrangulistel ideedel ja uusimal tehnoloogial ning nende ühendamisel võrreldamatul moel. Nautige uuenduslikke funktsioone, mida saate kohandada oma vajaduste järgi. GROHE Sensia Arena, mis on mugavam, puhtam ja mõnusam kui tualettpaber, viib isikliku hügieeni täiesti uuele tasemele.

Lihtsamast lihtsam – kuidas töötab dušiga WC-pott

Täiuslik puhtus

GROHE Sensia Arena tagab ideaalse puhtuse ja on täiuslikult kohandatud teie vajadustega. Selle uuendusliku dušiga WC-poti iga detail on põhjalikult läbi mõeldud, et tagada alati eeskujulik hügieen.

GROHE KAKSIKDUŠIVARS

Sensia Arenal on kaks eraldi dušivart, mis tagavad esmaklassilise hügieeni. Naistedušil on teistmoodi pihustusnurga ning laiema ja leebema joaga pihustivars intiimpiirkonna pesemiseks. Tagadušil on spetsiaalne dušivars istmikupiirkonna täppispuhastuseks, mis tagab igati põhjaliku pesu. Nii võite olla täiesti kindel, et mõlemad on igati hügieenilised ja vastavad kõigile teie vajadustele.

GROHE AQUACERAMIC

Puhtus, mille tagavad esmaklassiline AquaCeramicu tehnoloogia, HyperCleani bakterikindel pinnakate, isepuhastuvad pihustivarred ja meie uusim tehniline lahendus – PlasmaClusteri ioontehnoloogia.

GROHE TRIPLE VORTEX

Erinevalt tavalistest WC-pottidest tekitab GROHE uuenduslik Triple Vortex-süsteem kolm korda tugevama veekeerise, mis uhub üle kogu keraamilise pinna ja puhastab selle põhjalikult. Ja seda nii korralikult, et pärast esimest loputust ei jää potti mingeid jääke. Hoolimata tugevast survest kasutatakse ülitõhusaks loputamiseks väga vähe vett.

Perfekt Skin Care

Täiuslik nahahooldus

  • Püsivalt soe vesi
  • Teie nahal õrn
  • Leebe ka kõige tundlikumatel piirkondadel
Avastage täiuslik nahahooldus
Ultimate Hygiene

Ülim hügieen

  • Vastupidav antibakteriaalne kattekiht
  • Isepuhastuvad pihustivarred
  • Puhas ja kuiv tulemus ilma pühkimiseta
Avastage ülim hügieen
Personal Comfort

Isiklik mugavus

  • Tualett, mis eemaldab lõhnad
  • Nutitelefoni rakendus lihtsaks kasutamiseks
  • Automaatselt avanev ja sulguv kaas
  • Personaalsed kasutajaseaded
Avastage isiklik mugavus

HOOLIV DISAIN

GROHE KÕIGE SILMAPAISTVAMAD TOOTED, MIS ON PÄLVINUD 14 RAHVUSVAHELIST DISAINIAUHINDA.

Sensia® Arena
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
39354SH1

Lisateave

Mis on dušiga WC-pott?

Dušiga WC-pott (tuntud ka kui Jaapani tualett) ühendab endas tualeti ja bidee eelised. Sellel on pihustivars, millest tuleb pärast tualeti kasutamist leebe puhastav veejuga. GROHE Sensia Arena kasutab kaht eraldi reguleeritavat pihustivart, et tunneksite end puhtamana ja hoolitsetumana kui kunagi varem.

Miks valida GROHE Sensia Arena dušiga WC-pott?

GROHE Sensia Arena dušiga WC-pott kasutab ära mitmekümne aasta jooksul omandatud tehnilisi tippteadmisi meie emaettevõttelt LIXIL, kes on dušiga tualettpottide eksperdid Jaapanis. Saate kahe pihustivarre survet, asendit ja vee temperatuuri reguleerida, mis annab teile täiuslikult kohandatud ja mugava kogemuse – olemas on isegi edasi-tagasi liikuvad ja masseerivad pihustusvalikud. Sisseehitatud kuivati muudab kogemuse veelgi hügieenilisemaks. Saate seda kasutada kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni rakendusega, mis jätab teie eelistused meelde. Tippklassi keraamilised pinnakatted, mis on kleepumisvastased, katlakivi tõrjuvad ja antibakteriaalsed (hävitavad 99,9% mikroobidest), tagavad kõrgeimad hügieeninõuded, et saaksite nautida täielikku meelerahu. Lisaks teevad GROHE Sensia Arena detailid, nagu kaane automaatne avamine, lõhnaeemaldus ja anduritega aktiveeruv öötuli, sellest kõige hügieenilisema ja mugavama tualeti kogemuse. Tänu uuenduslikule disainile ja funktsioonidele on GROHE Sensia Arena pälvinud 14 disainiauhinda, sealhulgas 2017. aasta Plus X Award, iF Design Award ja Good Green Design Award, mis teeb sellest GROHE kõigi aegade kõige auhinnatuma toote.

GROHE | Intelligent Care - Brochure

Sensia Arena Brošüür