Welcome to the joy of showering

TERE TULEMAST DUŠINAUDINGUTE MAAILMA

Kasutage vee kõiki füüsikalisi omadusi, et luua ainulaadne dušielamus. GROHE dušid ja termostaadid on saadaval iga kuju, stiili ja suurusega, olgu tegu suure või eriti suure lakke või seinale paigaldatava mudeliga – iga toode on disainitud teie rahulolu ja naudingut silmas pidades.

OSTA VEEBIST

Avastage

OSTA KAUPLUSEST

Avastage

GROHE TERMOSTAADITEHNOLOOGIA
IDEAALSE DUŠI SÜDA

Kasutasime GROHE duššide ja termostaatide väljatöötamisel mõõdupuuna kõige tundlikumat termomeetrit – teie nahka. Meie tootevaliku revolutsioonilised termostaadid tagavad, et kuum ja külm vesi puudutavad teie nahka täpselt parajal temperatuuril. GROHE TurboStat on uuenduslik tehniline seade, mis tagab sekunditega õige veetemperatuuri ja hoiab seda kogu duši võtmise aja ühtlasena.

GROHE SMARTCONTROL
TÄIELIKULT REGULEERITAV JÕULINE JA NAUDITAV DUŠŠ

GROHE SmartControl on uuenduslik duši juhtseade, mis võimaldab vaevata reguleerida veekogust ja -temperatuuri, valida eelistatud pihustusrežiimi ning kasutada vaheldumisi üla- ja käsidušši. Veekoguse suurendamiseks keerake lihtsalt ergonoomiline käepide GROHE ProGrip asendist Eco asendisse Full Flow ja kui soovite vähem vett, siis keerake seda tagasi. Nupuvajutusega saate vee korraks välja lülitada. SmartControl võimaldab koguni salvestada eelistused järgmiseks kümbluskorraks.

Duši alustamiseks vajutage nuppu.

Keerake, et reguleerida veevoolu järk-järgult ökorežiimilt Eco täisvooluni Full Flow.

Vajutage nuppu uuesti duši lõpetamiseks või lühiajaliseks peatamiseks. Kui jätkate duši võtmist pärast peatamist on veevoolu tugevus sama, mis enne.

GROHE PIHUSTUSREŽIIMID – NOORENDUS VÕI LÕÕGASTUS?

Meie ainulaadne disain jaotab igale düüsile ühepalju vett, mille tulemuseks on ühtlane veejuga. Valige enda tujule sobiv pihustusrežiim – Rain, SmartRain, Jet või Massage – ja võite kindel olla, et saate täiesti meeliülendava kogemuse. Pihustusrežiimid TrioMassage ja ActiveRain on GROHE DreamSpray tehnoloogilise uuenduse uusimad näited.

RAIN SPRAY

PIHUSTUSREŽIIM
RAIN

Lai ja luksuslik – leebe ja õrn pihustusrežiim, mis rahustab nahka. Pihustusrežiim jäljendab sooja suvevihma ning tagab täieliku ja ühtlase veejoa.

SMARTRAIN SPRAY

PIHUSTUSREŽIIM
SMARTRAIN

Sellel on pihustusrežiimi Rain kõik funktsioonid ja eelised, kuid vähendatud veevool. Nutikas pihustusrežiim kasutab vähem vett, et tagada täielik dušinauding.

ACTIVERAIN SPRAY

PIHUSTUSREŽIIM
ACTIVERAIN

Uuenduslik pihustusrežiim, mis lõõgastab pinges lihaseid või aitab šampooni juustest välja loputada.

TRIOMASSAGE SPRAY

PIHUSTUSREŽIIM
TRIOMASSAGE

Kuulsa Bokoma ja kahe masseeriva pihustusrežiimi kombinatsioon pakub teile vaid ühe režiimiga pea- ja õlamassaaži.

Concealed showers

PEIDETUD
DUŠID

Avastage peitsüsteemi tehnoloogia.

Peidetud dušid

Exposed showers

NÄHTAVAL
ASUVAD DUŠID

Võimsad ja lihtsad paigaldada.

Nähtaval asuvad dušid
Complete shower portfolio

DUŠŠIDE TÄIELIK TOOTEVALIK

Sirvige GROHE duššide täielikku tootevalikut.

Vaadake täielikku tootevalikut