Grohe Professional
Teie vannitoa ja köögi ekspert

Alambränd GROHE Professional on loodud vastama tänapäeva sanitaartehniliste spetsialistide vajadustele: hulgimüüjad, müügisalongid, paigaldajad ja projektiarendajad, kes on GROHE tegevuse keskmes ja vajavad oma klientidele uue vannitoa või köögi planeerimisel ja tarnimisel uusimaid, kõige arenenumaid ja asjatundlikumaid lahendusi.

GROHE Professional pakub neile individuaalset tooteportfelli, mis vastab kõrgeimatele kvaliteedi-, tehnoloogia-, jätkusuutlikkuse ja disainistandarditele, mis nõuab nende teadmisi planeerimiseks ja paigaldamiseks.

Avastage GROHE Professional Solutions

Kasvab nõudlus kodu ja kinnisvara parendamise järele, mis on tingitud keskkonnaprobleemidest ja vajadusest suurendada hoonete jätkusuutlikku mõju. See käib käsikäes tarbijate suuremate ootustega oma eluruumide suhtes, samuti suureneb toodete keerukus, mille paigaldamine võib olla aeganõudev.

Avastage, kuidas GROHE Professional pakub hulgimüüjatele, müügisaalidele, paigaldajatele, projektiarendajatele ja A&D-le lahendusi, sammuded tulevikku, hoides neid konkurentidest sammu võrra ees.

Vannituba

Dušš

WC

Köök

Lahendused igaks vajaduseks

Müügisaali lahendused

GROHE Professional toetab müügisaalide tegevust kohandatud tooteportfelliga, mis tugineb brändi neljale sambale - kvaliteedile, tehnoloogiale, jätkusuutlikkusele ja disainile. Sellesse portfelli kuuluvad tootesarjad GROHE Essence oma Perfect Match võimalustega, Grohtherm, Tempesta ja paljud teised tulevased tootesarjad.

Kõik vannitoa kollektsioonid

Paigalduslahendused

GROHE Professional koosneb spetsiaalsest tooteportfellist, mis sisaldab usaldusväärseid ikoonilisi tooteid nagu GROHE bestseller Eurosmart või kergesti paigaldatavad GROHE Rapid SL või Rapido SmartBox, mis mõlemad sobivad lõputute disainivõimaluste jaoks. Veelgi enam, neid pakutakse koos tervikliku teenindus- ja koolituskontseptsiooniga, mille keskmes on GIVE programm.

Avastage rohkem

Brošüürid

Kus leiate

Bim andmed