UUS ESSENCE TAGAB VALIKUVABADUSE

Uue Essence’i lai suuruste, värvitoonide ja pinnaviimistluste valik annab teile kujundamisel vabad käed. Tootevalikus – kust leiate kõik vajaliku alates segistest kuni duššide ja lisatarvikuteni – on neli värvitooni, mis on elegantse harjatud või kõrgpoleeritud pinnaviimistlusega. Samuti on valikus roostevabast terasest ja kroomitud pinnakatted. See tagab enneolematu valikuvabaduse. Nautige seda!

TUTVUGE UUTE PÕNEVATE VÄRVITOONIDEGA

KÕVA GRAFIIT

Kontrastne või tagasihoidlik lahendus? Ideaalne kaaslane, et täiendada elegantseid lumivalgeid pindu või sulanduda toon toonis lahendustesse. Moodustab kauni terviku mitte väga tumedate pindade, näiteks betooni ja heleda puiduga.

Saadaval ka harjatud pinnaviimistlusega.

NIKKEL

Looduse puudutus. Kasutage nikkelviimistlust seal, kus tipptasemel kvaliteet põimub looduslähedaste pindadega, et saavutada puhaste joontega disain, millest õhkub ehedat soojust. Harmoneerub kivi, heleda betooni ja marmoriga.

Saadaval ka harjatud pinnaviimistlusega.

SOE PÄIKESELOOJANG

Meeldivalt luksuslik valik individualistidele. Sooja päikeseloojangu toon tõstab esile originaalset ja õhulist vannitoakujundust ning lisab efektse nüansi. Sobib suurepäraselt tumedate kivipindade, marmori ja betooniga.

Saadaval ka harjatud pinnaviimistlusega.

JAHE PÄIKESETÕUS

Tõeliselt pilkupüüdev toon. Läikiv pinnaviimistlus mõjub iseäranis stiilselt ja lisab klassikalist luksust, samas kui harjatud viimistlus toob vannituppa moodsa, kuid ka võluva vintage-nüansi. Moodustab suurepärase koosluse tumeda, heleda või valge interjööriga.

Saadaval ka harjatud pinnaviimistlusega.

ROOSTEVABA TERAS

Moodsa disaini kehastus. Luksusliku üldmuljega matt pinnaviimistlus, mis sobib peale terase ideaalselt heleda marmori ja betooni, aga ka keskmise heledusega puitpindadega.

KROOM

Kindel on see, et GROHE segistid näevad ka aastakümnete pärast välja sama kaunid kui päeval, mil te neisse armusite. Klassikaline kroomitud pinnakate, mis tagab ajatu üldmulje.

GROHE PVD – VÕRRELDAMATU TUGEVUS JA KRIIMUSTUSKINDLUS

GROHE segistid näevad ka aastakümnete pärast välja sama kaunid kui päeval, mil te neisse armusite. Saladus peitub meie toodete eriti vastupidavas pealispinnas. GROHE kasutab erakordse kvaliteediga pinnakatete jaoks tipptasemel tehnoloogiat. Füüsikalise aurustamise-sadestamise (PVD) protsessiga saadakse kolm korda tugevama koostisega pind, mis on sätendavalt kuldse või stiilselt roostevaba viimistlusega. Peale selle, et selline pinnakate on kõvem, on see ka kümme korda kriimustuskindlam, pidades tõepoolest vastu terve elu.

GROHE StarLight® surface

GROHE StarLight®-pinnakatete koostis

Vastupidavad pinnad alates hinnalisest matist kuni teemandina säravani.

GROHE-surface-hardness

Kõvadus ja kriimustuskindlus

Kolm korda kõvem ja kümme korda kriimustuskindlam pind.