GROHE on pälvinud rohkem kui 450 disaini- ja innovatsiooniauhinda

Teeme suuri investeeringuid tootearendusse, et olla konkurentidest alati sammu võrra ees. Meie hulgaliselt auhindu pälvinud kollektsioonid on moodsad ja põnevad ning täienevad pidevalt, pakkudes kujundusvaldkonnas enneolematut valikut ainulaadseid ja uuenduslikke lahendusi.

GROHES mõistetakse disaini all palju enamat kui pelgalt esteetiliselt meeldivat välimust. See on ka märk kvaliteedist ning esindab täiuslikus kooskõlas vormi ja funktsiooni. Tänu sellele toovad meie tooted teile rõõmu iga kord, kui neid kasutate. Rõõmu tunneme ka meie, kui saame oma järeleandmatu kvaliteedi eest mõne auhinna.

Red doti auhind „Parimatest parim“, mille pälvisime 2007. Aastal GROHE rakenduse Ondus eest, oli esimene märguanne meie tegevusvaldkonnale, et kvaliteedi, tehnoloogia ja säästvuse kõrval on just disainist saanud meie kaubamärgi neljas põhiväärtus. Nüüdseks oleme kokku pälvinud muljet avaldavad 27 red doti auhinda, nende hulgas veel kolm kategoorias „Parimatest parim“ – nimelt GROHE Ondus Digitecture (2009), GROHE Rainshower Iconi käsiduši (2010) ja GROHE uue F-digitali juhtseadme (2011) eest.

GROHE auhinnad

GROHE Sensia Arena – GROHE kõige silmapaistvam toode, mis on pälvinud 14 rahvusvahelist disainiauhinda

Kui olete juba kord proovinud GROHE Sensia Arenat ei suuda te sellest loobuda. GROHE Sensia Arena, mis on tualettpaberist leebem, rahustavam ja hügieenilisem, viib teie igapäevase puhastusprotsessi täiesti uuele tasemele.

Lisateave GROHE Sensia Arena kohta

GROHE Blue Home on pärjatud 9 disainiauhinnaga

Millal te viimati nautisite tõeliselt vee maitset? Millal võtsite sõõmu vett, mis jättis teid janunema rohkema järele? Täpselt sellise tunde tekitab GROHE BLUE HOME esmakordsel kokkupuutel – tegu on muljet avaldava ja nutika süsteemiga, tänu millele pakub janu kustutamine tavalise veega tõelist naudingut ja teie köögist saab edaspidi kõigi januste sõprade kohtumispaik.

Lisateave GROHE Blue Home kohta

GROHE SmartControl on pärjatud 9 disainiauhinnaga

GROHE SmartControl viib dušielamuse täiesti uuele tasemele. Mõelge endast kui mikserit käsutavast diskorist, ainult et te olete vannitoas ja käsutate segisti abil mitmekülgseid dušivõtmisvõimalusi.

Lisateave GROHE SmartControl kohta

GROHE Essence on pärjatud kuue disainiauhinnaga

Nautige tänu GROHE uuele Essence’i segistile minimalistlikku üldmuljet, millest õhkub mõnusat soojust. Selle saledat arhitektuurset kuju rõhutavad harmoonilised kujunduselemendid, mis sobivad suurepäraselt tänapäevasesse kööki, mõjudes sensuaalselt ning kutsudes segistit puudutama ja kasutama.

Valikus on kaks mudelit: üks pööratava tila ja teine väljatõmmatava metallpihustiga, mis võimaldab kasutada vaheldumisi aeraator- ja pihustusrežiimi. Kui lisada veel kaks nägusat ja vastupidavat pinnaviimistlust, siis on selge, et kaunis disain ei tähenda alati järeleandmisi funktsionaalsuses.

Lisateave GROHE Essence kohta

GROHE Lineare on pärjatud kuue disainiauhinnaga

Lineare’i suurlinlik esteetika on minimalistlik, kuid samas väga kutsuv. Minimalismi kontseptsiooni järgides on Lineare’i kollektsioonis kasutatud ainult vajalikke elemente, et saavutada võimalikult õhuke välimus. See sari põhineb kahe lihtsa geomeetrilise kuju ühendamisel – silindriline korpus ning käepideme ja tila õhukesed täisnurksed vormid loovad kauni harmoonilise koosluse.

Lisateave GROHE Lineare kohta

Meie disainiauhinnad