Find Showroom
Showrooms
  • Showrooms

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE BLUE Professional

Imemaitsev filtreeritud, jahutatud ja gaseeritud vesi töökohas otse kraanist, ööpäev läbi

Imemaitsev filtreeritud, jahutatud ja gaseeritud vesi töökohas otse kraanist, ööpäev läbi , with GROHE Blue Professional

Veesüsteemist GROHE Blue Professional on palju kasu nii tööandjatele kui ka töötajatele. Maitsev joogivesi, mille saab kätte ootamata, teeb töötajad õnnelikuks ja kustutab janu. Et jäätmeid tekib vähem ja juurde tellimiseks saab kasutada lihtsat süsteemi, ei ole töö juures joogivee pakkumine enam tülikas. Vähem segadust, ei mingeid probleeme hoidmisega, ei mingit pillavat plasti – ja pudeliveega võrreldes väiksemad kulud. Kas teie kontor on juba sinine?

IGAÜHE MAITSE JÄRGI

Et vesi oleks lõhnatu ja heamaitseline, on veesüsteemis GROHE Blue Professional lisandite eemaldamiseks kasutusel viieastmeline filtreerimissüsteem.

TERVEMAD TÖÖTAJAD, KEDA EI VAEVA VEEPUUDUS

Tööd jaksab teha see, kes ei kannata veepuuduse all. Asjatundjad soovitavad juua kaks liitrit vett päevas. GROHE Blue Professionali süsteemiga ei pea ootama, et maitsvat vett saada, ja see innustab kõiki rohkem vett jooma. Lisaks annab meie lisavarustusena pakutav filter Magnesium+ iga täis valatud klaasiga juurde seda tähtsat mineraalainet.

TIPPTASEMEL TEE JA KOHV

Igas kontoris leidub paar kohvieksperti. Vesi, mida annab GROHE Blue Professional, teeb kõik õnnelikuks – sealt pärinev puhas filtreeritud vesi sobib suurepäraselt maitsva tee ja kohvi valmistamiseks.

KÄEPÄRANE JA MUGAV

GROHE Blue’ga võidavad kõik – töötajad on motiveeritud ja nende tööviljakus on suurem, sest ülimaitsev filtreeritud vesi on kogu aeg kättesaadav, ja tänu ootamist välistavale tehnoloogiale kulutatakse köögis minimaalselt aega.

RUUMISÄÄSTLIK

Jätke hüvasti peavaluga, mida tekitab pudelivee varude hoidmine ja täiendamine – kasutage ruumi mõnel hoopis kasulikumal otstarbel.

PUHTAM JA ROHELISEM

Muutke oma töökoht vaevata keskkonnahoidlikumaks. Ühe liitri pudelivee tootmiseks kulub seitse liitrit vett. Ja kogu see plastmaterjal tuleb samuti ringlusse võtta. GROHE Blue Professional võib vähendada teie kontori joogiveevajaduse CO2-jalajälge muljetavaldava 61% võrra.

SÄÄSTATE RESSURSSE

Lisaks plastjäätmete koguse vähendamisele, mille võite veesüsteemiga GROHE Blue Professional oma töökohas saavutada, saate säästa ka raha ja energiat. Ringlussevõtule ja transpordile enam raha ei kulu – kõik see kokku annab tunda.

Ühenduvus = lihtne hooldada

Kõik on kontrolli all traadita kohtvõrgu abil

Töökoha veevajaduse jälgimine ei saaks enam lihtsam olla. Oma GROHE Blue Professionali tooteid saate juhtida ja jälgida ühest kohast nutitelefoni rakenduse ja võrgus asuva juhtpuldi abil. Lisaks sellele, et varude vähenemine on kohe näha, hoiab sisseehitatud juurdetellimisfunktsioon vee pidevalt voolamas. Võite oma nimekirjas veel ühe töö tehtuks märkida.

RAKENDUS GROHE ONDUS

  • Jahuti loob ühenduse kohaliku traadita kohtvõrguga
  • Seadistab tarkvaraparameetrid
  • Automaatne filtrite ja CO2 juurdetellimine
AVASTAGE RAKENDUS GROHE ONDUS

GROHE BLUE JUHTPULT

  • Kõigi GROHE Blue toodete otsejälgimine ühel kuval
  • Sortimine paigalduspiirkonna ja hoone järgi
  • Tõuketeated varude vähesuse kohta
  • Lihtne juurdetellimine veebipoe kaudu
  • Ööpäevaringne tugiteenindus
AVASTAGE GROHE BLUE JUHTPULT