GROHE VÄRVIVALIK – TÄIELIK VALIKUVABADUS

GROHE LASEB TEIL NAUTIDA OMAENESE VANNITOAVÄRVIDE KOLLEKTSIOONI

GROHE on pannud kokku hästi läbimõeldud värvitoonide ja pinnaviimistluste valiku, mis hõlmab kogu vannitoasisustust. GROHE valikust leiab igale maitsele sobiva värvitooni, mis võimaldab teil oma unistused ellu viia ja järgida läbivalt ühtset stiili – alates segistitest ja duššidest kuni lisatarvikute ja loputusplaatideni, et luua esteetiline tervik. Midagi ei ole jäetud juhuse hooleks ja saate teha just sellise valiku, mis on teile meelepärane. Nii saate kujundada vannitoa, mis peegeldab parimal moel teie tegelikku olemust.

GROHE PVD – VÕRRELDAMATU TUGEVUS JA KRIIMUSTUSKINDLUS

VASTUPIDAVAD PINNAD ALATES HINNALISEST MATIST KUNI TEEMANDINA SÄRAVANI

GROHE segistid näevad ka aastakümnete pärast välja sama kaunid kui päeval, mil te neisse armusite. Saladus peitub meie toodete eriti vastupidavas pealispinnas. GROHE kasutab erakordse kvaliteediga pinnakatete jaoks tipptasemel tehnoloogiat. Füüsikalise aurustamise-sadestamise (PVD) protsessiga saadakse kolm korda tugevama koostisega pind, mis on sätendavalt kuldse või stiilselt roostevaba viimistlusega. Peale selle, et selline pinnakate on kõvem, on see ka kümme korda kriimustuskindlam, pidades tõepoolest vastu terve elu.

MEIE TIPPTASEMEL PVD-TEHNOLOOGIA PANEB MEIE UUED VÄRVID ELAMA

LEIDKE SUUREPÄRASELT KOKKUSOBIV KOMPLEKT

GROHE vannitubades ei jäeta midagi juhuse hooleks. Seepärast kannamegi alati hoolt selle eest, et meie tooted sobiksid omavahel täiuslikult kokku. Nii ei pea te kulutama aega sellele, et leida segisti ja sellega sobiv sanitaarkeraamika. GROHE disainerid on katsetanud sadu tootekombinatsioone lähtudes kolmest kriteeriumist: need peavad olema esteetiliselt veetlevad, kasutusmugavad ja vesi ei tohi hakata pritsima. Teie jaoks on kõik lihtsamast lihtsam – valige lihtsalt üks kokkusobiv komplekt.

Leidke suurepäraselt kokkusobiv komplekt